Zelená káva – cena, oficiální webové stránky, kde koupit, originální, názory

V současné době tolik mluví o zelené kávy, který bezděčně položit otázku: co vlastně zelená káva se liší od černé, pokud je to opravdu tak užitečné pro nás, zda si myslíte, informaci, že podporuje hubnutí? Pojďme řešit.

Za prvé, trochu historie

Je známo, že kultura pěstování kávy po dobu delší než 800 let. Existuje mnoho legend spojených s objevem kávy, ale zaměříme se na několik zajímavých faktů o tomto produktu.

V Evropě se objevila káva za vlády Alexej Michajloviče a choval se jako všelék na mnoho nemocí, včetně migrény. Nicméně, zvyk pití kávy nápoj spojený se jménem Petra I. Podle historiků, že se násilně napojeni „hořkou pomyje“ jeho soudu.

rt b hped boon1 1 Zelená káva  cena, oficiální webové stránky, kde koupit, originální, názory Kateřina Veliká pili kávu každý den, nicméně, byl tak silný, že asi 400 gramů kávy stačilo 4 šálky. Catherine byla také vynalezl withvoobrazil křoviny očistit obličej a tělo. Chcete-li to, že kávová sedlina smíchána s vodou a mýdlem.

Nejprve však, káva ve volné přírodě roste v Etiopii. Po objevení kávových bobulí byl používán jako tonikum výlučně syrové. O něco později v Jemenu od Mature sušené dužiny ovoce začal připravovat takzvaný „bílý jemenské kávy.“ A to pouze v XII století ze surových fazole začaly připravovat nápoj (v naší zelené kávy dopadá), a dokonce i staletí později začala na suché, pečené a mel jim a prach a naplňte ji teplou vodou, přidáním koření (většinou zázvor a skořice) a mléko.

Zelená káva a jeho charakteristiky

Zelená káva je káva, která nebyla vystavena tepelnému zpracování, tj. Zrna nejsou smažené (jako seznámení s námi černé kávy) a nechal barvy matný olivový. Obilí nich pomocí speciálního zpracování se extrahuje ze sladké dužiny ovoce (bobule) na kávovníku.

>>>>  Fresh Fingers - názory a cena, kde koupit

Vzhled a aroma zelené kávy připomíná čočky. Zelená kávová zrna nemá tak bohatou vůni, jako černá. Když se vaří pozemní fazole zelená káva otočí pít hnědou barvu s koláč kyselou chuť.

Užitečný složení a použití zelené kávy

zelená káva má komplexní chemické složení. Obsahuje třísloviny (včetně tanin), purinové alkaloidy (např kofeinem a theofylinem), alkaloidy trigonellinem, esenciální oleje, organické kyseliny (včetně kyseliny chlorogenové), vitamíny, minerály, vlákninu, L-karnitin, rostlinné oleje, monosacharidy, polysacharid pektin, amino kyseliny, atd.

Tento unikátní složení zelené kávy je zodpovědný za jeho schopností:

 • zlepšit celkový tón těla,
 • pro zlepšení činnosti mozku,
 • podpořit fyzickou aktivitu,
 • uklidňující působit na nervový systém
 • zlepšit stav dýchacích cest,
 • pro snížení hladiny cukru v krvi
 • na regulaci metabolismu
 • ke zlepšení trávení,
 • očistit tělo toxinů a těžkých kovů.

rt bur bow1 Zelená káva  cena, oficiální webové stránky, kde koupit, originální, názory Kromě toho se zelená kávová zrna jsou úspěšně používány v medicíně a kosmetice. Olej na jejich základě se používá k léčbě popálenin, odstranit jizvy a strie, v boji proti celulitidě, k posílení, stimulaci růstu a obnovit lesk vlasů, pro péči o citlivou, suchou a dehydrovanou pleť, a také, aby se zabránilo vzhledu vrásek.

Zelená káva jako nástroj pro hubnutí

Před několika lety vědci z USA, bylo prokázáno, že bean nepražené zelené kávy má velký obsah kyseliny chlorogenové, mají schopnost regulovat hladinu cukru v krvi, a v pražené fazole množství této látky je snížené mnohokrát. A zároveň snižuje obsah cukru v těle začne fungovat procesy, které přispívají ke spalování tuků. Kromě toho, zelené kávové zrno obsahuje slušné množství chromu, ohromující pocit hladu a chuť na sladkosti. To je důvod, proč zelená káva je dnes tak široce inzerována jako nástroj pro hubnutí. Ale ve formě, ve které je, například v lékárnách, jeho účinek je sporná, protože doplňky obsahující zelené kávy fazole extraktu ve velmi přibližném počtu a s přidáním různých pomocných látek.

>>>>  Bliss Hair - názory a cena, koupit nyní

možnému poškození zelená káva

Je pravidlem, že pouze zneužívání zelené kávy mohou vznikat:

 • bolesti hlavy,
 • gastrointestinální poruchy,
 • podrážděnost,
 • nespavost.

To se nedoporučuje pít více než 2 šálky zeleného kávy denně.

Pokud ji opustit v zásadě lidé s takovými nemocemi jako jsou:

 • hypertenze,
 • glaukom,
 • osteoporóza,
 • gastritida a žaludeční vřed v akutním stádiu.

Zelená káva je kontraindikován u těhotných a kojících žen a dětí do 14 let.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 143 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.