WondaLips - kde koupit nejlevnější, jak to funguje?
Zprávy

WondaLips – kde koupit nejlevnější, jak to funguje?

O WondaLips

Použití unikátní kolagenní peptid technologii hydrátu a hydratují na buněčné úrovni, WondaLips sliby, které vám pomohou zažít baculatější, mladší vypadající rty, s menším počtem linek a vrásek, v pouhých 10 minut.

Per WondaLips’ webové stránky, naneste jednu rovnoměrnou vrstvu na rtech kdykoliv budete chtít pomocí zabudovaného-in měkkým kartáčkem. Pokud byste chtěli přidat barvu, počkejte dvě minuty. Pak můžete přidat druhou vrstvu WondaLips pro přidanou zvýšení lesku a objemu, bude to dokonce působit jako těsnění pomoci vaší rtěnka vypadají lépe a vydrží déle.

Pro semi-trvalé výsledky do 30

dnů, můžete použít každou noc před spaním stejně,

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

a nebudete muset starat o pálení, dráždění, necitlivost nebo drsných nežádoucích účinků.

To vše vypadat jako velký přínos, pro jistotu. Ale když přijde na věc, má WondaLips opravdu mají řezné hrany kosmetické technologie? Jak to v porovnání s konkurencí? Které možnosti by mohly přinést největší hodnotu?

V tomto článku se budeme kopat a diskutovat o tom, co jsme se naučili během našeho výzkumu.

Co způsobuje nepříliš Stellar rty?

Jako zbytek kůže na těle, rty obsahovat tři vrstvy, sestávající převážně z proteinů keratin, kolagen a elastin.

Když jsme mladí, jsou tyto proteiny bohaté a dát naší kůži jeho napnutý, hladkým povrchem.

Vzhledem k normálním procesem stárnutí, jakož i předčasnému stárnutí způsobené faktory prostředí, jako je UV záření, kouření a znečištění, tyto proteiny se méně hojné, což vede ke kůži, které vrásky a poklesy.

Na rozdíl od většiny ostatních kůže na těle, když je ochranná vrstva (stratum corneum), které pokrývají vnější vrstvu rtů je velmi tenká.

Naše rty se také neobsahují olej žlázy, což znamená, že jsou obzvláště náchylné na vlivy okolního prostředí před sluncem, počasí, dehydratace, a jen každodenní použití.

Kombinovaná, rty mají tendenci vadnout, tenčí, a tvoří praskliny a vrásky jak stárneme, někdy rychleji než okolní kůže.

Co dělá Ingredience WondaLips Slouží k Plump Your Pout?

Podle uvedených složek na svých internetových stránkách, výrobek obsahuje následující položky:

hydrogenovaný polyisobuten, VP / hexadecen Kopolymer, fenyltrimethikon, ethylhexylpalmitát, hydrogenovaný polyisobuten, PPG-51 / SMDI Kopolymer,

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

oxid křemičitý, petrolatum, C12-15 alkyl benzoát, dipalmitoyl hydroxyprolin, mikrokrystalický vosk, Tribehenin, glycerin, oktyldodecyl PCA, Tetrahexyldecyl askorbát, kaprylové / kaprinové kyseliny, voda, kaprylylglykol, benzyl nikotinát, aroma, cetyl Tallowate, O-Cymen-5-ol, Silica dimethyl Silylate, Simmondsia chinensis (jojobový) olej, sorbitan isostearát, distearát sacharózy, hydrogenovaný rostlinný olej, keramidy 2, PEG-10 fytosterol, sodný Cocoyl aminokyseliny, butylenglykol, sodná sůl sacharinu, sarkosin, Crithmum maritimum extrakt, hořčík aspartát, draslík aspartát, hyaluronát sodný, palmitoyl hexapeptid-12, Citrus grandis (grapefruit) Peel olej , Cananga odorata Flower Oil, Citrus Aurantium bergamia (bergamot) Fruit Oil, palmitoyl oligopeptid, Glycine Soja (Soybean) olej, stearylalkohol Glycyrrhetinate

Podle webové stránky třetích stran, jako je pravda stárnutí, WebMD a EWG.org, většina z WondaLips’ složky působí jako společné změkčovadla, zvlhčovadla, kondicionování kůže, a zahušťovací činidla, konzervační činidla, podporující penetraci, dispergační

činidla, rozpouštědla, a vůně.

Mnoho z nich je to, co byste mohli očekávat, že najde v jiných opalovacích krémech (zejména hydrogenovaného polyisobutenu a VP / hexadecen kopolymer) a produktů péče o pleť, protože pomáhají zajistit zadržování vody a odolnost proti opotřebení.

Co peptidové technologie kolagenu odkazovala na WondaLips’ webových stránkách? I když nepotvrdil nic specifické, podle LotionCrafter, dipalmitoyl hydroxyprolin je také známý jako proprietární složky Sepilift, který „firmy tkáních stimuluje kontrakce kolagenových vláken, o ochraně kůže vláken z enzymatické lýzy nebo poruchy a uklízí zdarma radikály „.

Ať už v synoviální tekutině kloubů, kůže nebo povrchu receptoru buněk, sodné soli kyseliny hyaluronové (kyselina hyaluronová, patentovaný přípravek, Celadrin) v WondaLips poskytuje několik funkcí v lidském těle, zejména ve vztahu k odpružení a mazání

I když také poukázat na to, že „neexistuje žádný důkaz na podporu tvrzení, že jeho užívání ústy nebo vztahujících se ke kůži může zabránit změny spojené se stárnutím.“

Avšak HA Ukázalo se, že držet 1000 násobek jeho váhy ve vodě, takže to může přinést dočasný plumping efekt

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

na místech, kde je použita. Ale my jsme se nesetkalo s žádným kumulativní klinické důkazy svědčící o této skutečnosti může poskytnout ‚semi-permanentní‘ účinek při pravidelném používání.

Podle Paula Choice, palmitoyl hexapeptid-12 je syntetický peptid, který směsi „několik aminokyselin, včetně glycin, histidin a lysin … Teoreticky mnohé peptidy mají kůži-obnovení schopnosti, a toto je jeden z novějších syntetických možností že se předpokládá, že pomáhají pleť a působí mladší. “

Konečně, tato místa shrnout, že palmitoyl oligopeptidové, známé také jako Matrixyl 3000, má omezený klinický výzkum naznačuje, že to může pomoci vytvořit pleť kolagenu. Jedná se o stejný „nová třída oligopeptidů“ odkazoval se na ABC News videoklipu vystupoval v jednom z WondaLips’ webových stránek.

Existují nějaké potenciální nežádoucí účinky u WondaLips?

Per City Lip obchodní, nebudete muset starat o jakýchkoliv vedlejších účinků běžně spojených s rtu Plumpers, včetně pálení, podráždění nebo znecitlivění. A na základě toho, co jsme se dozvěděli z mnoha míst zmíněných v předchozí části, to se zdá být případ ve většině případů.

Nicméně, zatímco EWG zařadil butylenglykol jako celkově nízkého rizika, ale také poznamenal, že jeho Nejčastějším nežádoucím účinkem je mírné podráždění pokožky, což by mohlo být něco, pokud jste zvláště citlivé na kosmetické výrobky mít na paměti.

WondaLips náklady

K dispozici v vyčistit pokročilé, Nude York, vstavač, Sangria, Tokijský Kiss Sun Diego, Tinsel Town, Holly, Los AngeLips a Plum Springs barvách, WondaLips byl ceněný takto:

  • 1 Duše:
  • 2 Trubky:
  • 3 Trubky:

Po objednání společnost nám říká váš balíček opustí svá zařízení do 24 hodin a obvykle dorazí na dosah ruky během 2-7 pracovních dnů (pro objednávky v USA). Aplikuje 2-3 krát denně, stejně jako v noci, oni tvrdí, každá zkumavka bude trvat 4-6 týdnů.

Bez ohledu na množství, všechny objednávky přicházejí s garancí vrácení peněz 60 dnů, méně S & amp; H. Za účelem žádost jednoho, zákaznické podpory může být dosaženo & nbsp; support@wondalips.com .

Existují nějaké WondaLips hodnocení zákazníků?

Vzhledem k tomu, psát náš původní recenzi, 160 čtenářů HighYa jste přidal se o svých zkušenostech WondaLips, dává se do rtu baculatější průměrným hodnocením 4,2 hvězd. Společné komplimenty týkající se více objemné a hydratované rty, a to bez vedlejších účinků. Relativně málo stížností často odkazoval se na méně viditelných výsledků, než se očekávalo.

Na Amazon a make-up Alley, WondaLips měl tři a 3,5-hvězdičkové hodnocení v tomto pořadí, přičemž mnoho ze stejných komplimenty odkazuje na HighYa. Časté stížnosti zákazníků zdálo se točí kolem žádné výsledky a nežádoucí účinky (obvykle podráždění).

Reklama

Důležité: : Podle zástupce společnosti jsme hovořili s „Amazon je neoprávněný prodejce, takže nemůžeme zaručit, že se jedná o naše výrobky“

Z pohledu firmy, City krása vychází ze Salt Lake City, UT a držel rating A s Better Business Bureau, na základě 11 uzavřených stížností, ke dni 8/10/18. Nejvíce vztahující se k problematice podpory, ačkoli zástupce společnosti reagovaly v každém případě s řešením.

Je zřejmé, že je určena pouze k působit jako přehled o situaci, a to naznačit zažijete některé z stejný s WondaLips, nebo některý z dalších produktů společnosti.

Má WondaLips’ Advanced Formula mít jakékoliv soutěži?

Type, „ret baculatější“ nebo „ret Enhancer“ v kterémkoli vyhledávači a budete se setkal se stovkami významných možností. Dalo by se téměř jistě najít alespoň pár možností procházení uličkami místních prodejců se kosmetických úsecích stejně.

Vzhledem k tomu, jak si můžete vybrat mezi všemi těmito konkurenčními rtu Plumpers?

Krása Zasvěcenci doporučuje začít tím, že při pohledu na výrobce produktu a jejich on-line zpětné vazby od zákazníků. o tom, co jsme se naučili během našeho výzkumu založené obecná shoda zákazník se zdál být pozitivní, když to přišlo k produktům City Růženka. A na $ 35 (v případě objednání jen jedna trubka), byla cena stanovena na dolním konci spektra, taky.

Například Lipsation je & nbsp; bude poskytovat stejnou kyselinu hyaluronovou, protože to ret baculatější, ale společnost neposkytla další informace o jejím složení. Také mnoho zákazníků hlášeno méně než hvězdné zkušenosti tady na HighYa.

Celá formulace ručiček, v, Idol Lips předpokladu, mnoho ze stejných složek jako WondaLips, i když ne nutně stejné Sepilift směs.

Nicméně, zjistíte, že většina výrobců slibují poskytovat nějakou jedinečnou formulaci nebo technologie, která poskytuje lepší (nebo alespoň odlišné) výsledky než konkurence.

Podle jejich webové stránky, WondaLips’ Formulace byla testována Good Housekeeping v roce 2004, který zjistil, že je zvýšena na rty objem v průměru o tři milimetry. V roce 2007 navazující, porovnávající WondaLips až pět dalších konkurenčních přípravků, zjistili, že „původní vítěz je stále mistr.“

Naše Bottom Line O WondaLips

Byl WondaLips nejlevnější ret baculatější nebo zesilovač na trhu v době našeho výzkumu? Č.

Ale mějte na paměti, že cena je pouze jednou ze složek celkové hodnoty. Jinými slovy, jak jsme se dozvěděli od kráse Insiders dříve, ujistěte se, že faktor při WondaLips’ (a City Růženka) všeobecně pozitivní zákaznickou konsensu, poměrně nízkým zpráv podráždění, a jejich první místo mezi Good Housekeeping své výběry.

A pokud se zjistí, že nebude dodávat hodnotu, kterou očekávali, se zdá, že společnost, která stojí za svůj výrobek s politikou 60-ti denní náhrady, méně dopravy.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...