Vitaelife Pharma Vitamin D3 – cena, kde koupit, originál

Dobrý den, milí odborníci užitečné energie. Rozhodl jsem se věnovat dnešní článek „solární element“ je vitamin D3. Jeho jméno v mezinárodní praxi – cholecalciferol. Tento prvek je pro normální fungování těla velmi důležité. Kromě toho je nutné, pro dospělé i děti.

Za to, co je

Naše tělo produkuje většinu tohoto důležitého bodu sám. To se provádí tím, že změní slunečního světla na chemických látkách. Působením UV záření v kůži vytváří cholekalciferol (dobře, že je vitamin D3). Dále se váže na vitamin D vázající protein a je odeslán do jater. Tam mu byla poskytnuta „dobrá“ se šíří po celém těle. Zde je dobrodružný příběh

Tento prvek má vliv na strukturu skeletu. Také dostupnost je závislá na tlaku, imunity, nálady, funkce mozku a schopnost chránit proti rakovině (1).

bke bking bred1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  cena, kde koupit, originál Vitamin D se podílí na různých životně důležitých procesů:

 • reguluje, podporuje imunitní a nervový systém;
 • snižuje riziko vzniku roztroušené sklerózy;
 • udržuje optimální tělesné hmotnosti;
 • snižuje závažnost a frekvenci příznaků astmatu;
 • snižuje riziko rozvoje revmatoidní artritidy u žen;
 • důležitý pro zdravé kosti;
 • snižuje riziko srdečních onemocnění, cukrovky a některých druhů rakoviny;
 • je nezbytná pro absorpci a metabolismu vápníku a fosforu;
 • podílí na činnosti žláz s vnitřní sekrecí.

Derivát vitaminu D3 ve farmaceutickém průmyslu, jsou produkty živočišného nebo rostlinného původu. Ve zvířecí podobě, to je více stravitelné a užitečným. Je produkován ozářením živočišných olejů a cholesterolu v krvi. Prudce až 500 krát rychleji než rostliny protějšek. A byl oceněn na 4 krát účinnější.

Kolik potřeba být na slunci

až 95% z tohoto prvku v přirozeným způsobem lze získat ze slunečního záření. Vaše pokožka produkuje vitamin D, když přijde do styku s UV zářením. Kvůli tomu, že se nazývá „solar“ element. Ale v dnešní době většina lidí objeví příznaky nedostatku. To je usnadněno dva nejčastější důvody patří:

 1. Časté přítomnost v místnosti. Starší lidé většinu času pracoval na čerstvém vzduchu a šel hodně. Dnes jiný obraz je viditelný. Dokonce i děti tráví příliš mnoho hodin v interiéru sledování televize nebo hraní videoher. Většina dospělých práci a trávení volného času v interiéru. Kromě toho, je ve stínu, a oblačném počasí může snížit syntézu provitamin 60% (2).
 2. Uplatňování ochranu proti slunečnímu záření. Když jsme se trávit čas na slunci, aplikovat krém s ochranou SPF. Jo, nemůže namítat – je riziko rakoviny kůže v posledních letech zvýšil. A lékaři důrazně doporučujeme používat u dětí a dospělých, i v zimních měsících. Ale když si naneste krém is SPF8, snižuje schopnost těla produkovat vitamin D o 90%. Produkt s vyšším SPF 30 snižuje produkci D3 až 99%.

A tak se snaží alespoň 15 minut denně, aby se na slunci. Aby to bylo lepší v dopoledních hodinách. Pak bude minimalizovat případné negativní důsledky. Ale ty nabažit tohoto důležitého vitamínu zdarma

>>>>  Keto Supply Hubnutí Plus

Symptomy nedostatku

bked bking bicuit1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  cena, kde koupit, originál Mnoho lékařů se začínají chápat, že nedostatek vitamínu je velmi vážná. Není divu, že je jedním z doporučených doplňků, zejména pro novorozence.

Pro kojence a děti nedostatek tohoto prvku je velmi nebezpečné. To vede k vážným problémům. Například by mohlo vyvolat vývoj rachitických hrudníku. Dalším negativním projevem mysli dítěte vyvíjí čtvercový tvar. Také zde může být kyfóza (to je „břicho žáby“) a O-tvaru nohy. Žáci mají nízké hladiny vitaminu D3 se projevuje problémy s viděním a únavu.

Přítomnost nedostatkem vitaminu D obtížné odhalit. Vzhledem k tomu, že společné symptomy jsou nejasné, jako je únava, bolesti těla nebo bolesti. Vážnější příznaky nedostatku jsou bolesti v kostech a celková slabost. Je důležité si uvědomit, že někdy nemusí nastat tyto příznaky. Je proto důležité, aby se krevní test ke kontrole hladiny tohoto prvku.

Podle studií, nedostatek vitaminu D může komplikace těchto chorob:

 • osteoporóza;
 • onemocnění srdce a vysoký krevní tlak;
 • rakovina;
 • deprese, nespavost;
 • artritida;
 • diabetes mellitus;
 • astma;
 • roztroušená skleróza;
 • psoriáza;
 • fibromyalgie;
 • pomalé hojení zlomenin.

Mimochodem, tady je video vám hodně zajímavé diskuse o důsledcích nedostatku tohoto prvku. Nezapomeňte zkontrolovat.

Nejlepší zdroje vitamínu D

Nejlepším zdrojem je sluneční světlo. Většina odborníků doporučuje, aby se alespoň 10-20 minut denně na přímém slunečním světle. Nicméně, oni nedoporučují používat opalovací krém. Tak se dostanete od 1000 IU až 10000 IU. Pokud jste Darkie, budete potřebovat delší pobyt na slunci získat dostatek vitaminu. Vzhledem k tomu, tmavá kůže má větší ochranu před slunečním zářením.

Nejlepší čas pro opalování v letních měsících je před 11 hodin a po 16-ti. Av zimě často jít ven, zejména když by se mohlo zdát na slunci.

Také tam je kategorie potravin, které jsou bohaté na „solární“ prvku. V severských zemích, včetně naší, je nutné zahrnout tyto potraviny do svého jídelníčku. Budou ty, které obsahují velké množství D3. Níže uvedená tabulka vám řekne, které potraviny obsahují nejvíce cholekalciferol. Procento podáván s příjmem 10 ug (400 IU).

Obsah D3, ug na 100 gramů. Produkt D3 Procento denní hodnoty,%

Játra трески1001000Палтус27,4274Карп24,7247Скумбрия атлантическая16,1161Яйцо2,222Масло krémová. 72,5% жирн1,313Сыр Российский0,969,6Молоко0,050,5

Vzhledem k tomu, prvek D je vitamin rozpustný v tucích, je v ideálním případě by měly být konzumovány s tukem. To je pro lepší absorpci cholekalciferolu. Například, můžete mít s ghí nebo olej, ořechy nebo semínka. Ti, kteří žijí v severských zemích (a to nám patří), je navíc doporučuje, aby doplňky.

Jak se zvyšuje absorpci vápníku, někteří výrobci provést doplňky v tandemu s tímto minerálu. Například, „Calcium D3 Nycomed“.

Návod k použití

Nevýhoda sluneční živlu jsou rostoucím problémem na celém světě. Zvlášť těžké to se projevuje v západních a severních zemí. Je to v poslední době zvýšila doporučený denní příjem vitaminu D. Zvýšení rychlosti dvojnásobku částky stanovené pro kojence, děti a dospívající mládež.

V naší zemi denní příjem tohoto prvku až následující:

>>>>  GenBrain - názory a cena. Oficiální stránka

bked bkery bking3 Vitaelife Pharma Vitamin D3  cena, kde koupit, originál Pro děti

na 1 года400 МЕ1 – 10 лет600 matroshka 11-18 лет600 ME

Pro dospělé:

Muži a ženy 18 – 50 лет600 of Memorine a žen nad 50 лет800 Marie беременности600-2000 období MEB programu лактации600-2000 IU

Ano, dávka může zapisovat do různých jednotek měření – IU nebo mcg. Takže víme, že vitamin D3 1 mcg = 40МЕ.

Podle některých lékařů, výše dávka by měla být významně zvýšena. Když jsme po většinu času doma a jen zřídka jít ven. A sever je region bydliště ovlivňuje velkou potřebu pro tuto položku. To se týká zejména v podzimních a zimních jarní období. Proto lékaři doporučují zvýšit míru pro dospělé (žen a mužů) na 800-5000 IU denně.

Nicméně, mějte na paměti, že se jedná o obecná doporučení. Teď jsem si přečetl knihu Transcend podle nového výzkumu našeho těla. Za prvé, říkají, musí provést test na hodnotu vitamínů. A většina z nich chce být zkoumány. Oh, já ti napsat malou zprávu

Kromě multivitamin beru zatímco vodný roztok „snadné použití“. Jeho pediatr předepsal můj syn. Narodil se v září a právě zachytil poslední slunečné dny. Pro děti je snadné přijmout. Zředí ve vodě 1 kapka obsahuje 500 IU. Jen normou pro děti. I v případě, 2 kapky klesne, neboj, předávkovat se dítě nebude. Můžete koupit v lékárně, cena je asi 180 ….

Pro začátek ke studiu materiálů o D3 si uvědomil, že jsme vážně nedostatečně. Se rozhodl zjistit, co je lepší, aby přijaly. Si uvědomil, že se roztok olej je lépe absorbován, protože tento vitamín je rozpustný v tucích. Doporučujeme Dodatek kapsle. Takže já a manžel bude muset něco koupit, spíše než krást sýr jeho vodný roztok

Nyní koupit multivitamíny na iherb. Jsou levnější než v lékárně i slevy. Stejný Solgar můžete koupit 2 krát levnější, a navíc můžete prohlédnout názory a vybrat nejlepší variantu na poměr cena / kvalita. Existují různé možnosti – v dávce 5000 nebo 10000 IU. Jak se přípravek a kolik je napsáno na obalu. Zde je několik příkladů

Předávkování

Je důležité vědět vše o tomto prvku. Kolik a jak dát děti a jak se dospělým. Hlavními příznaky předávkování jsou následující:

 • zvracení, nevolnost;
 • malátnost;
 • vyčerpávající bolesti hlavy;
 • poruchy spánku;
 • ztráta chuti k jídlu;
 • bolesti kostí a svalů;
 • bílkovin v moči.

V případě předávkování vitaminu D3 zvyšuje hladinu vápníku a fosforu. Tím se zvyšuje riziko vzniku abnormalit ledvin, chrupavek a cév.

I když vitamin předávkování je velmi nepravděpodobné. Není-li vám trvat 600 000 IU denně po dobu 3 měsíců. Ze slunce nemají předávkování. Jestliže budete mít po celý den ležet tylenchina na pláži. Pak už stačí jen nevolnost, slabost a další příznaky. I když je pozadí spálené kůže, kterou si všimnete

Nejlépe 7 dávky vitamínu D

Všechny vitamíny jsou velmi užitečné pro naše zdraví. Ale v této položce byste měli věnovat zvláštní pozornost. Zde jsou nejzákladnější svých pozitivních vlastností.

 1. podporuje zdravé kosti. Vitamin D hraje důležitou roli při vstřebávání vápníku v kostech. Deficit D může vést k měknutí kostí nebo křivici. Kromě toho je zvýšené riziko vzniku osteoporózy a zlomenin. Studie ukázaly, že D zlepšuje stav pohybového aparátu a snižuje četnost pádů a zlomenin u starších osob (3).
 2. Pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. Diabetes – důsledkem nedostatku inzulínu nebo nedostatečnou sekrecí inzulínu po zvýšení jeho odolnosti. Podle studie, vitamin D může podporovat sekreci (4). Dodatečný příjem prvku zvyšuje citlivost na inzulín a pomáhá snižovat zánět. Mnohé studie potvrzují pozitivní roli vitaminu D v prevenci a léčbě obou typů diabetu (5).
 3. Chrání před rakovinou. Příznaky nedostatku D je spojena se zvýšeným rizikem vzniku rakoviny. To platí zejména rakoviny prsu, tlustého střeva a montáž (6). Účinek vitaminu o riziku rakoviny způsoben jeho roli v buněčné životního cyklu. A její schopnost blokovat nadbytečnou estrogen hraje roli (7).
 4. Pomáhá v boji proti onemocnění srdce. Rostoucí počet studií ukazují, že nedostatek D zvyšuje riziko kardiovaskulárních onemocnění. Podílí se na regulaci krevního tlaku, cholesterolu a zánětem. Nebyly plně objasněny, zabraňuje vitamin D srdeční choroby. Ale jedna věc je známá:. Lidé s nedostatkem tohoto prvku je větší pravděpodobnost, že zemřou na ischemickou chorobou srdeční
 5. zlepšuje imunitní systém. Vitamin hraje roli v ochraně před nachlazení, chřipky a rozvoji autoimunitních stavů. Imunitní buňky obsahují receptory pro vitamin D, který zabraňuje prodlouženou a nadměrné zánětlivé reakce. Vzhledem k tomu, zánět je často příčinou mnoha chronických a autoimunitních chorob (8).
 6. Zlepšuje náladu. Prvek D působí jako hormon uvnitř našeho těla, ovlivňující funkci mozku. Jeho nedostatek je přímo spojena s úzkosti, poruchy nálady, deprese, nespavost, nálada v PMS (9). Nízká hladina D brání řádnému produkci testosteronu a estrogenu. A to vede k nerovnováze, která jsou uvedena řadu nežádoucích příznaků. Dívky, které mají bolestné PMS, patří doplňky stravy s D3 ve vaší stravě.
 7. Pomáhá s koncentrací a pamětí. Několik studií ukázalo, že prvek D ovlivňuje schopnost rozhodovat se, soustředit se a udržet informace. Lidé s nízkou úrovní vitamínu netestují dobře, mají potíže s úkoly, které vyžadují pozornost (10). To je pravděpodobně důvod, proč je tak těžké naučit se složit zkoušky v zimě a na jaře
 8. OL>

  Interakce s jinými léky

  Vzhledem k příjmu barbiturátů zvyšuje potřebu vitaminu D3. Proto se v průběhu léčby by se měl podávat dodatečné doplnění cholekalciferolu. Podobný účinek na olej má vitamin colestipol a cholestyramin.

  Simultánní příjem D3 diuretik zvyšuje riziko hyperkalcémie. Ale pokud předepsané glykosidy a D3, může být nesrovnalosti v srdci.

  Účinnost cholekalciferolu může snížit antiepileptické prostředky a kortikosteroidy. V případě léčby antacida obsahující hořčík nebo hliník, a při D3 zvyšuje toxicitu první.

  Nyní, mí přátelé, víte, co je užitečné, je zázrak látka. A může v případě potřeby doplnit své rezervy v těle s jídlem. Aby nedošlo k ujít nic z toho, co jsem ti to říct v příštím příspěvku, se přihlásit k odběru aktualizací. To je pro dnešek vše: až se znovu setkáme

  .

  & nbsp;

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 143 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.