Smartwatch V8 - hodinky, proč musím koupit, názory, cena
Zprávy

Smartwatch V8 – hodinky, proč musím koupit, názory, cena

& nbsp;

Inteligentní hodinky Smartwatch V8 představují

rozpočet analogové multifunkční náramkové zařízení, produkoval více slavných značek. Součástí modelu nahradí smartphone, vám umožní sledovat zdravotní stav uživatele a fotit s malým rozlišením. Jedním z jeho hlavních rysů je k dispozici v rámci 1000-1500 rublů, je cena.

Specifikace Smartwatch V8

Aby byly splněny požadavky většiny moderních uživatelů Smart Watch funkcí GT08 dopadlo docela slušné:

 • jako CPA je používán mobilní 533-Mahagonny procesoru MTK6260A MTK6261 nebo (výkon čipů je srovnatelná s hardwarem smartphonů 2010-2012 roky nebo moderních tlačítkových telefonů na střední úrovni); LI >
 • vytvořila softwarové hodiny na základě operační systémy Android, ale kompatibilita je zajištěna s mobilními zařízeními na OS od Googlu a iPhone nebo iPad);
 • odkaz se zobrazí běžný telefonní SIM kartu;
 • na obrazovce hodiny má úhlopříčku 1,54″ a rozlišením 240×240 pixelů;.
 • fotoaparát pořídí snímek ve formátu 480p a 240p videa;
 • Paměť: RAM – 64 MB, ROM – 128 MB
 • .

 • se spojit s ostatními zařízeními pomocí Bluetooth 3.0;
 • kapacita baterie je 380 mAh.

Hodinky má rozměry 5,7 x 4,3 x 1,2 cm a hmotnosti 80 gramů. Pokud chcete, můžete si vybrat jednu ze tří možností – Smartwatch V8 černá, zlato a stříbro. Popruh z nejpopulárnějších černých modelů podobné barvy s tělem. Barvy ostatních verzí, Smartwatch V8 stříbra a zlata, odlišných od náramku, i když to je téměř není patrné, když je chytrý hodinky nosí na ruce.

Design a balení Smartwatch V8

Obdélníkový tvar a hliníková konstrukce, aby inteligentní Watch 08 GT jako většina „chytrých“ hodin. I když na displeji, na rozdíl od dražších gadgets, uzavřené normální, a nikoli nárazuvzdorné sklo. Skříň je kov, ale nejsou chráněny před vlhkostí, které inteligentní hodinky není žádoucí na mokré a zejména ponořit do vody .

Prvky Smartwatch V8 zlata a dalších modifikací jsou následující:

 • nad dotykového panelu, můžete vidět na přední objektiv fotoaparátu;
 • na pravé straně je klíč ve tvaru kola (který může být pouze tlačit – rolování nebudou přijata žádná opatření);
 • na levé straně je konektor

  pro microUSB portu, reproduktor a mikrofon.

gadget Package, který je dodáván v originální krabičce ze dvou prizmatických polovin zahrnuje hodinky, nabíjecí kabel a baterie. K dispozici je také příručka v čínštině a angličtině. Pokud potřebujete najít Smartwatch V8 manuál v ruštině by měl vypadat pro jeho text v Internetu.

vlastnosti monitoru a řídicí hodiny

Vzhledem k tomu, obrazovky použité na hodinky 1.54 palce matrix s rozlišením 240×240 pixelů – více než některé tlačítkové telefony. Pozorovací úhly a úrovní jasu umožňují použít gadget v každém světle. Senzor reaguje rychle k vodovodnímu kohoutku a ostrost obrazu umožňuje rozlišit poměrně malý text. – dokonce číst na obrazovce knihy by bylo obtížné, protože malá úhlopříčka

Pro

zapnutí hodin Smartwatch V8 stiskněte tlačítko napájení, pak se na displeji se zobrazí analogový číselník. Chcete-li přejít na plochu byste měli udělat, aby swapnote z okraje obrazovky. Zde můžete vidět čas, stav se stavy bezdrátových a mobilních sítí, ikona indikátoru nabití baterie a zvukového profilu.

Zprávy na hodinkách lze vytáčet přímo na dotykovém panelu, kde je malé klávesnici na obrazovce. Je zde možnost zasílání SMS a volání na čísla uložená v paměti hodin. Při synchronizaci se smartphone můžete použít svůj seznam kontaktů.

Zvuk a multimédia Smartwatch V8

I přes nízkou cenu, chytré hodinky GT08 dostal reproduktor s dobrou úrovní hlasitosti. Kvalita zvuku není příliš vysoká pro poslech hudby, zatímco dostatečné mluvit „Handsfree“. Pro komunikaci a multimédia přehrávání je doporučeno použít bezdrátovou náhlavní soupravu.

Chytré hodinky mohou být přehrávání hudby ve formátu mp3 a také s jejich nahrávání nápovědy. Můžete spustit několik hodin a rozlišení videa MP4 nebo AVI včetně GT08 pořízených s válečky kamery. Maximum video formát je 320 x 240 pixelů.

Standardní a sportovní vyžití

h2>

Funkce inteligentního hodinek umožňuje uživateli vědět, čas a datum provádět výpočty pomocí kalkulačky a dokonce nastavit upomínky v kalendáři. Ačkoli použití těchto záznamů na malé obrazovce není příliš pohodlné. Je zde možnost, a nastavit budík, který vysílá signály pro uživatele přes reproduktor nebo vibrací.

Seznam funkcí GT 08 a obsahuje několik funkcí specifických pro fitness náramky. Patří mezi ně počítat počet kroků v oblasti kontroly kvality aktivitu a spánek uživatele. Samozřejmě, že chyba měření je mnohem vyšší ve srovnání se skutečnými sportovními zařízeními a zajistit, aby výsledné údaje vážně nestojí za to. – zejména proto, že hodinky nemá tepové frekvence, bez senzoru GPS

Inteligentní funkce gadget

Mezi funkce, které dělají chytré hodinky GT 08 plechovku do jisté míry nahradit smartphone, měli byste dávat pozor na kameru. Malé rozlišení (640 x 480 pixelů. Pro fotografie a 320 x 240 pixelů. Video) neumožňuje získat normální obraz, ale ten avatar kontaktu je dostatečná a že formát. Užitečnější je funkce, která dává možnost používat hodinky-li zobrazit snímky z kamer smartphone pro svou práci stačí nainstalovat aplikaci BTNotification.

Volání a posílání zpráv, jakož i přijímat hovory, gadget lze použít vestavěný SIM kartu. Použijte hodinky jako Bluetooth headset, smartphone. Synchronizace GT 08 s telefonem můžete

přijímat hovory na svém „SIM karta“. Stejným způsobem přijímat oznámení hodinky ze sociálních sítí a SMS zpráv.

Seznam vlastností zahrnuje poslech hudby s hodinami nebo telefonicky. Před zahájením konfigurace Smartwatch V8 pro přehrávání audio souborů, je vhodné nainstalovat kartu microSD (maximum 16 GB). Paměťové čipové hodinky bude dostatečně vysoká, 5-10 melodie. Řešením této situace by mohlo být zahájení skladeb z vašeho smartphonu.

Hodiny vám umožňuje zobrazit snímky ve formátu JPG, PNG, GIF a BMP. Aplikace sledování není příliš pohodlné a ve skutečnosti, je správce souborů. Z tohoto důvodu, obrázky budou muset otevřít jednu, bez možnosti otáčení.

Software Smartwatch V8

nainstalováno na Smartwatch V8 firmwaru založený na operačním systému Android. Vzhledem k tomu nejlepší hodinky je kompatibilní se smartphony běžící na platformách od společnosti Google. Při synchronizaci iPhone s funkcí Smart-hodinách klesá informace o tom dokonce uvedeny v návodu k obsluze.

Připojení telefonu na OS Android dokonce můžete instalovat další aplikace – většina funkcí bude provedeno. Aby však bylo možné plně využít gadget je stáhnout z Play trhu a nainstalovat do telefonu speciální nástroj BTNotification. Použitím tohoto je určen pro různé modely čipové hodinky, včetně Watch GT08, aplikace jsou poskytovány s následujícími funkcemi:

 • posílání a přijímání hovorů při synchronizaci s smartphonu;
 • přístupová doba k SMS a kontaktní čísla na telefonu;
 • ovládat kameru smartphonu;
 • obdrží oznámení od instalována na smartphone sociálních sítí aplikací a instant messenger.

výrobce poskytl práci s tablety na Android a iOS. V tomto případě, při absenci 3G / LTE na hodinkách obdrží upozornění při připojení k síti Wi-Fi. I když v nastavení si můžete nastavit schopnost přijímat systémová hlášení operačního systému, včetně připojení externích zařízení (např. USB-stick k zařízení, které podporuje technologii OTG).

Stupeň autonomie Smartwatch V8

kapacita Obsah balení baterie 350 mAh umožňuje inteligentní hodinky za práci po dobu 4-5 dnů v režimu offline. Při synchronizaci s pracovní doby smartphone je snížena na 2-3 dny. Připojení náhlavní soupravy Bluetooth a pomocí čipové hodinky jako mp3 přehrávač bude tento počet snížit na 10-12 hodin. V pohotovostním režimu, Smartwatch V8 v případě, že doba téměř bez použití, vydrží až 180 hodin (7,5 za den).

nabít svůj doporučený pouze počítač, PowerBank nebo notebooku. Nabíječka proud by neměl překročit 2A. Doba obnovení kapacity baterie trvá asi půl hodiny, ačkoliv to závisí na vlastnostech nabíječky.

Výhody a nevýhody

Výhody inteligentní hodinek patří:

 • moderní a elegantní design – o nic horší než většina ostatních zápěstí pomůcek;
 • Přítomnost velkého množství funkcí, včetně kamery a zvuku a video souborů;
 • paměť rozšiřitelná pomocí microSD karet.
 • kompatibilní se zařízeními Android OS a iOS.
 • přijatelnou cenu, hodinky stojí několikanásobně levnější než i levné smartphony.

Nevýhody gadget patří nepříjemný použití. Velikost klávesnice je příliš malá pro zadávání textu, aplikace lze nalézt v menu, aniž by prioritu využití, a změnit pořadí uživatel nebude fungovat. Nevýhodou je nesprávný překlad některých položek menu.

Uživatelské komentáře

se na trhu objevily před několika lety, hodinky se staly populární i za přítomnosti velkého počtu závodníků. Majitelé opustit asi Smartwatch V8 názory, většinou pozitivní obsah. Ačkoli poukázat na nedostatky, bez nichž žádné náklady, žádná moderní gadget.

.

Julia M : Pro druh hodinky vypadají velmi stylově a jsou levné. I když jsou někdy špatně, ne vždy dostanete zprávy ze sociálních sítí, zabloudí přehrávat hudbu prostřednictvím bezdrátové náhlavní soupravy. Krokoměr je nepřesné – občas přeskočí kroky, někdy vítr přebytečný. Ale telefon GT 08 je ve skutečnosti nahrazen – zejména když smartphone došly baterie,

.
.

Maxim G : Výhody chytrých hodinek myslet hlasitý zvuk, poměrně velkou obrazovku a skutečnost, že vypadají mnohem dražší, než stojí. Tam jsou některé chyby – ne všechny položky menu jsou správně přeloženy do ruštiny, není zcela spokojen s číselníky

.
.

Oleg N : Inteligentní hodinky byly příjemným překvapením – neměl očekávat, že si takové příležitosti za minimální cenu. Kromě toho, že vypadají dobře na rameni, snadno ovladatelný a dostatečně hlasitý. Práce na dlouhou dobu – mnohem déle smartphone. Ale jak na to, jak dlouho bude trvat mi, nejste jisti, na sklo již poškrábaný.

Insights

Watch vytvořit trochu rozpolcený dojem. Na jedné straně je to gadget se spoustou možností, na druhé straně – tyto vlastnosti nejsou vždy správné, „sportovní“ volby se vyznačují vysokou chybou měření, synchronizace s iPhone a iPad vede ke ztrátě funkčnosti. Kompenzovat nedostatky Smartwatch V8 cena a stylový vzhled, který dělá hodinky zajímavou možnost pro nenáročné uživatele.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...