Silane Guard - Tekuté sklo, názory a cena, je to stojí za to, kde koupit, jak to funguje?
Zprávy

Silane Guard – Tekuté sklo, názory a cena, je to stojí za to, kde koupit, jak to funguje?

Silan Guard jedním z nejlepších způsobů, jak chránit tělo. Druh

tekutého skla, které lze použít v několika vrstvách, čímž se pouze zlepšit ochrannou vrstvu. Zvážit princip aplikace, kompletní sadu Willson Silan stráže a jeho hodnota
Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Obsah článku:.
Silan Guard je revoluční produkt japonského výrobce Willson, známější jako jedna složka , tekuté sklo. Používání ochranných prostředků Silan stráže pomáhají chránit lak a odstranit mikroskopické škrábance.

Podle výrobce, který je základem tohoto léku spočívá v křemíku komponent. Až do nedávné doby, Silan Guard byl dostupný pouze v Japonsku, ale nyní je výrobce rozšiřuje svou prodejní trh na území SNS. Dříve na auto trzích a obchodech můžete najít podobnou tekuté sklo Firma Willson, ale podle výrobce Silan Guard je novým krokem v ochraně laku.

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Jak se chránit tělo vozu z Silan Guard

Jak chránit karoserii vašeho vozu – tato otázka se ptá sám každý majitel vozu. Koneckonců, ochrana karosérie je vždy jedním z důležitých otázek pro každého hostitele. Za prvé, protože se zachoval vzhled vozu, a jednak chránit vůz před poškozením laku a korozi.

Často leštit karoserii pomocí drahých nástrojů a zaplatit spoustu peněz pro automobilový leštění. Jak byste se snažil, ale po nějaké době, a to i na nové auto bude mikro-škrábance. Mnozí odborníci navrhnou na krytí látky chránící tělo vozu po každém mytí, ale kvalita těchto listů se očekávají to nejlepší.

Firma Willson získala dobrou pověst díky prvnímu tekutého skla Willson Tělo Glass Guard chránit tělo. V době objevení nástrojů na trhu se rovná to nebylo, přijatelná cena, a mnoho pozitivních názorů došlo ke stejnému efektu na pověst společnosti. Nyní tento výrobce představil zcela nové prostředky pro ochranu těla Silan Guard. Podle zástupců tekutého skla firmy Silan Guard je jejich nový krok, průlom a příští generace produktů tělesného Glass Guard mezi automobilovými chemikálií na ochranu barvy.

Japonská společnost Willson je známo více než 50 let tím, že produkuje různé druhy autokosmetiky. Nejznámější továrna se nachází na předměstí Tokia. Mezi produkty Willson najdete také řadu šamponů, doplňky, péče o tělo, parfémů a doplňků pro praní.

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Co je Silan Guard

Silan Guard je jednosložkové tekuté sklo, který je schopen nejen dát barvy a laky zakrytí vozu bot, ale také chrání tělo před macrocarpon. Podle výrobce Willson, lék je jednosložkový. To znamená, že žádné další manipulace pro jeho použití, nemusí (není nutné míchat několik různých lahví, postupná aplikace různých látek).

Složení Vodní sklo silanu Guard obsahuje křemík leštící prvky a voskové látky. Často leštění vozové skříně jsou platné až do první dešti nebo mytí, tekuté sklo Silan Guard dává zářivý lesk na karoserii auta na dlouhou dobu (až jeden rok). V tomto případě, Silan Guard má vodu odpuzující efekt, který dává jeho výhody na těle bude méně nečistot, a to zejména méně vody, a proto sušení svůj vůz ve stejné garáži bude mnohem rychlejší.

Sada kapalného silanu ze skleněné stráže, Willson zahrnuje:
Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

  • láhev s kapalným skla;
  • aplikátor

    (houba měření);

  • vinyl rukavice;
  • mikroutěrka;
  • manuální v Europen k použití.

Použití jednosložkové kapalné Silan sklo stráž není složitý proces a vyžaduje minimum času, a to i ve srovnání s jeho starším bratrem Tělo Glass Guard. V průměru 30 minut k dokončení leštění těla. Používání silan stráž přivést zpět původní lesklý vzhled nátěru a dále ji chránit.

recenze kupujících kromě vlastností specifických pro jednotlivé výrobce, tekuté sklo Silan stráž má vynikající antistatický účinek. Většina kupujících se doporučuje po aplikaci po dobu 2-3 dnů, aby umýt auto a lepší 7 dní, to znamená, že lepší držet na povrchu.

Jak se přihlásit silanu Guard ke karoserii vozu

Typicky tělo polský trvá nejméně hodinu času a peněz ne vždy dávají očekávaný efekt. Po použití leštidla je nutné rychle otřete povrch, teplotu a mnoho dalších nuancí, zatímco úprava leštění může vyžadovat značné úsilí.

Co Vodní sklo silanu stráže, proces nanášení je velmi jednoduchý. První a základní požadavkem výrobce je, že před použitím tělo vozu musí být promyt a vysušen od vody. Ještě větší efektu lze dosáhnout tím, že odstraní mechanické plaku a štěrk přes umělou jílu z Willson. Pro hodnocení kupujících Silan stráž, platí tekutina sklo je lepší při teplotě 25-30 ° C, vyhýbat se přímému slunečnímu záření.

Použít jednosložkové kapalné Silan sklo stráž na tělo je lepší v několika etapách v určité části (blatníky, digestoř, dveře, střecha). Tímto způsobem se vyhnete nepříjemnostem během cílovou leštění. A tak to, co je postup leštění tělo s Silan stráže. Prvním krokem je zničit s povrchem suchým hadrem, ať jako příklad, bude to přední blatník vozu, a tím odstranit prach a malé částice.

sobě rukou ochranné rukavice vinyl, se aplikátor a uplatňovat liberálně do kapalného silanu skla stráže. Nestojí za úsporu vozidlo, a je lépe aplikováno přes povrch applicator.Please vědomí, že aplikátor má dvě strany, jedna bílá a druhá tmavě šedá měkkým hadříkem, jen na tmavě šedý povrch je nutné aplikovat silan Guard.
Nyní RUB povrch tekutého skla těla, by neměly tlačit dost těžké navlhčit aplikátor, ale naplnit celý povrch, nesmíte nechat ujít míst. Po nanesení počkejte cca 5-10 minut zaschnout kapalného silanu sklo stráž. Povrch by měl být bílá, matná odstín – je indikátorem toho, že je čas pro přesun do další fáze.

Aby vozu obsazovací a brilantní odstín, otřít ošetřený povrch Silan Guard utěrkou (včetně). Nestojí za moc tlačit, úplně světlo, kruhový pohyb na povrch. Jedna láhev Silan Guard dost třít tělo 3-4 mid-size sedan, nebo do více vrstev pro jedno auto.

výrobce Willson doporučuje, aby neřídili motorová vozidla na bezkontaktním vstřebat po dobu 7 dnů, během této doby , Vodní sklo Silan služba bude mít pevné vlastnosti, ve formě ochranného tenkého filmu a pevně na povrch. Snášet všechny podmínky a požadavky kapalina skleněné Silan stráž udrží jeho vlastnosti chránit tělo v průběhu roku nebo až do 22-násobku motoru.

Další podstatný rozdíl, a výhodou kapalný silan, ze skla Guard tělesná stráž skla se považuje za vícevrstvý povlak. Často, mnoho výrobců těchto chemických látek se doporučuje použít jednu vrstvu, jinak druhá vrstva nemusí poskytovat co nejlepší efekt nebo naopak pokazit existující vrstvu. V Silan stráže, můžete použít několik vrstev, a každý další bude jen zlepšovat předchozí, a proto je ochrana těla bude několikanásobně lepší.

Souprava cena Silan Guard od Willson

Silan Guard – tekuté sklo dát jasný odstín originálního laku auta. Jako nové a teprve začíná objevovat v automobilovém trhu, ceny mohou být velmi nepředvídatelný. Podle výrobce Willson, aby Evropa na trhu možná cena Vodní sklo Silan Guard objednávku 1990 …, i když v některých obchodech se prodávají za 4000 ….

Ve srovnání s jinými prostředky k péči o tělo vozidla, nová Silan Guard vyhrává, takže způsob aplikace a načasování retence v těle. Souprava je natolik jednoduchý, že pro použití doma. Vydáte-li se do mytí auta nebo sto, polské těla, bude takový postup jednorázový stát kolem …. Chcete-li koupit, nebo ne nastavit Silan Guard je řešením pro každého majitele vozidla, ale tato úspora se to znamená, chránit tělo je významná.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *