Provocative Gel - názory a cena, kde koupit
Zprávy

Provocative Gel – názory a cena, kde koupit

Sexuální chlad u žen se projevuje různými způsoby. Někdo

necítí silné libido a sexuální styk trpí jako daná. Někdo má příliš málo maziva a soulož je nepříjemné pro oba partnery. Ostatní dámy nemůže zažít orgasmus. Se všemi těmito problémy, je určen k řešení pro intimní hygienu provokace (Provokativní gel).

názory lékařů a kupujících na této lubrikantu je poněkud rozporuplné. Čtení četné negativní a pozitivní zpětnou vazbu, aby pochopili, kde pravda a klam, dost obtížné. Proto jsme pečlivě studovali popis léku, složení, návod k použití. – na základě získaných informací, budeme odpovědět na nejčastější dotazy týkající se provokace

Neváhejte a nesnášejí provokativní gel

Je-li žena potýkají s problémem sexuální chlad, není třeba se stydět. Netřeba tolerovat tuto podmínku, protože nic dobrého to nebude. Nedostatek potěšení z pohlavního styku vede k tomu, že žena stále usiluje o „otmazatsya“ od něho. Výsledkem jsou problémy s partnerem (a dokonce i odloučení od něj) a mnoho nemocí spojených s abstinencí.

Gel Zachycení intimní lubrikant, který může přispět k posílení sexuální citlivost pro ženy i muže.

Pravidelný sex je nutné pro ženy k udržení normální hladiny hormonů a stabilní duševní stav. Tak zřejmé, když se příznaky sexuální chlad by měla být uplatňována drogy krém druh provokace. – jsou schopny stimulovat libido a zvyšují sexuální vzrušení žena

Vícesložková Provokativní Gel

pro intimní hygienu obsahuje poměrně složitý vícesložková kompozice. Všechny ingredience nebudeme popisovat, protože by to trvat příliš mnoho času. Seznam nejdůležitější.

přírodní a syntetický vosk mazivo.

To je hlavní složkou, která tvoří nedostatek ženských maziva vyrobené během sexuálního vzrušení. Textury je shodná s lubrikace vagíny, a vzhledem k tomu, že se lék přidán do destilované vody, látka se ukáže nelepí a sušení po dobu 15-20 minut (to znamená, že po pohlavním styku, není nutné spouštět do sprchy smýt stopy léku).

Glycerin.

Je dokázáno, že mnoho žen, které trpí syndromem sexuální chlad, mají příliš suchou kůži genitálií. To způsobuje potíže, pálení a těsnost. Ženy při souloži někdy i bolestivé. Glycerin je změkčující složka, v důsledku čehož kůže pohlavních orgánů je navlhčit. Kromě toho, bude to příjemné pro ženy i muže.

Kofein, máta

Tyto dvě složky mají posilující účinek, silnější vzrušit ženu. Jsou lehce dráždí nervy pohlavních orgánů (cítil pěkné a cool). Během pohlavního styku, žena je více citlivá na dotek partnera její orgasmus je zesílen několikrát.

Je omylem se domnívat, že lék je umělý hormon. Kdyby tam byl tento nástroj byl považován za léčivý, bude mít mnoho kontraindikace a vedlejší účinky. Aby si ji koupili, že by bylo možné pouze v lékárnách na lékařský předpis. Ve skutečnosti, v Provokace hormonů ne, že má jednoduchý prostředek, může být použit bez lékařské účely.

Nicméně, je prokázáno, že při použití stimulaci přirozené produkce oxytocinu, dopamin, serotonin, endorfinu. Skutečnost, že stimulující mazivo vám umožní užít sex, a když vzrušený, tyto hormony jsou aktivně produkovány ženském těle.

V některých stanoviscích ženy

nadávají, že rada je dobrá, ale cena je příliš vysoká. Ve skutečnosti, náklady na nástroje je poměrně velký, ale ne příliš přehnané. Průměrná cena 990 … ks v balení. V obchodě nebo lékárně si můžete najít jinou intimní krém nebo mast trochu levnější – 300-400 RUB. Ale jejich složení je buď hodně chemie (což je nebezpečné), nebo mají nehospodárné využití. Provokace se silným složením a jednom balíčku je dost dlouhou dobu, takže cena je velmi příznivá.

Jak používat mazací Provokativní Gel

Návod k použití krému je velmi jednoduchá – je to přesně stejné jako jakékoli jiné masti stimulovat sexuální vzrušení ženy. Povoleny jsou dva způsoby použití:

  • Metoda # 1: Před začátkem pohlavního styku je třeba zmáčknout malé množství gelu na penisu muže, rozetřete po povrchu, vyčkejte 7-10 minut, kdy bude nástroj kop, a začnou mít pohlavní styk.
  • Metoda dvě: před začátkem pohlavního styku je třeba zmáčknout malé množství gelu na dlani a distribuovat na povrch pohlavních orgánů žen, droga začne působit po 7-10 minut, pak můžete začnou mít pohlavní styk.

Jak nespadnout na návnadu podvodníci?

Tato otázka je důležitá, protože teď mají případy falešné gelové provokace. Před nákupem se ujistěte, že před vámi původní prostředky. To jsou hlavní charakteristiky tohoto gelu pro intimní použití:

  • Obchodní název: Provokativní Provokace nebo gel
  • Forma: krém
  • Hlavní cíl: mazivo, posílení sexuální vzrušení u žen
  • Délka: začíná pracovat na 7-10 minut po aplikaci a jeho účinek přetrvává až do dosažení orgasmu
  • Balení: red box, uvnitř červený trubka s černou čepici
  • Balení: 50 ml
  • Výrobce: OOO “Laboratory Get” Europe
  • Cena: 990 rublů (z toho za prodej na oficiálních stránkách)

Je třeba původní nástroj, radím vám objednat lék na oficiálních stránkách výrobce. Tam si můžete prohlédnout celý seznam složek v kompozici, stáhněte si návod k použití a čtení skutečné názory na gelu.

Abychom to shrnuli: v moderním světě, téměř všechny problémy jsou rozpustné. Ženy, které nejsou nezbytné stáhnout do sebe, aby zoufalství, vztah ukončit jen kvůli snížené libido nebo nedostatek sexuální vzrušení. Poradenství opravdu pomáhá, aby si sex. Cena je docela rozumné, kontraindikace a vedlejší účinky se při správném používání nedochází.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *