Peruvian Maca - cena, kde koupit, originál
Zprávy

Peruvian Maca – cena, kde koupit, originál

Maca

(angl. Peruánské Maca) je rostlina pěstuje

ve vysoko území Peru, Bolívie a malá část Argentina. Patří do čeledi Cruciferae a zřejmě nijak zvlášť pozoruhodné: kořen s krátkými listy blízko k zemi. Ale původní obyvatelé Latinské Americe pro více než 2000 let ví o neuvěřitelných vlastnostech této rostliny, a to se pěstuje jak pro stravování a pro léčení různých nemocí. Co je tak užitečný Mac , a proto získává popularitu po celém světě? To bude popsáno v tomto článku.

Maca: kořen

Hlavní význam Maca , nebo, jak se nazývá – chyba zamořené, je kořen, který má žlutou barvu a podobá tuřín nebo ředkvička. Tato část rostliny jíst, a v jakékoliv formě, – surový, vařené nebo sušené. Hodnota kořene Maca spočívá v jeho bohaté složení. Zde jsou uvedeny hlavní aktivní složky v něm obsažené:

 • vitamíny – vitamíny B, vitamin C a vitamin E;
 • minerály – vápník, selen, jód, železo, draslík, mangan
 • aminokyseliny kyselina asparagová, glutamin, glycin, arginin, tyrosin, methionin, izoleucin, lysin, tryptofan a další;

 • alkaloidy;
 • amidy mastných kyselin.

Maca: Vlastnosti

S takovou bohatou chemické složení maky má celou řadu příznivých účinků na lidský organismus, a to:

 • zvyšuje imunitu;
 • snižuje riziko rakovinných nádorů;
 • zvyšuje hladinu výdrž těla;
 • Pomáhá prodloužit mládí;
 • zlepšuje metabolismus, pomáhá v boji proti obezitě;
 • posiluje srdeční a cévní stěny.
 • normalizuje hormonální rovnováhy u mužů a žen, řešení problémů způsobených hormonální nerovnováha;
 • je dobrým pomocníkem v boji proti depresi, záchvat paniky, strachu;
 • Pomáhá zmírnit únavu, způsobuje, že tělo tón;
 • zlepšuje funkci pohlavních orgánů;
 • zvyšuje duševní aktivitu a zlepšuje paměť;
 • vzhledem k vysokému obsahu vápníku posiluje a chrání strukturu kostí a zubů.

Maca: pro ženy

Výhody Maca pro zdraví žen spočívá v jeho schopnosti pozitivně ovlivnit hormonální pozadí organismu. Lékařské studie prokázaly, že užívání ISEA přispívá k normalizaci cyklu u žen a v důsledku toho se zvyšuje jejich šance na počne a porodí děti.

Pomáhá udržovat normální hormonální rovnováhu, Maca

zmírňuje nepříjemné příznaky menopauzy u žen: změny nálad, návaly horka a poruch spánku. Normalizace hormonální pozadí má další výhodu – viditelně zlepšuje vzhled pleti nedokonalosti mizí

.

Rovněž je třeba poznamenat, že použití na mák stimuluje významné zvýšení ženské libido.

Maca pro muže

Dalším velkým přínosem výhod Maca pro zdraví mužů. Ve svých důsledcích je velmi podobný Yohimbe. Jedná se především o zlepšení sexuálních funkcí a plodnosti mužů. Maca pomáhá udržovat zdravé sexuální touhy a také zlepšuje krevní oběh, což je přímo závislá na erektilní funkce. Přesně tak díky těmto vlastnostem Poppy dostal své druhé jméno – “Peruánská Viagra”

Tento kořenová zelenina přispívá ke zvýšení počtu spermií a zajišťuje jejich mobilitu, a tím přispět k řešení problému mužské neplodnosti. Existují důkazy, že Maca usnadňuje úspěšnou léčbu

prostaty a snižuje riziko vzniku rakoviny erekce.

Ne méně účinný Maca ovlivňuje hladinu testosteronu v těle mužů. Tato kořenová zelenina je přírodní anabolický, který umožňuje rychle a bez újmy na zdraví stavět svalové hmoty. Proto je kořen Maca , spolu s Tribulus, je součástí léčiv.

peruánské Maca: prášek

nejužitečnější Maca ve své syrové podobě se však nález čerstvé kořeny v místních supermarketech je problematické. Jak je výměna tradičně používaný přísadu ve formě suchého prášku, vyrobené z kořenů této rostliny.

Pro kořeny se promyjí, dezinfikují a rozřeže na malé kousky a pak se suší na slunci nebo v peci při teplotě 45 stupňů. Pokud je kořen je suchý, brousit ji jemný prášek a použity jako potraviny.

Peruvian Maca extrakt

Extrakt Maca má vyšší koncentraci aktivních složek, a tím výraznější účinek než prášku. Nicméně, extrakt se používá jen zřídka, zejména v důsledku silné specifické chuti a vůni. To se nejčastěji používá ve formě tobolek, někdy s přídavkem dalších užitečných složek, například zinek.

Peruvian Maca: jak se

Maca , jako Spirulina nebo plody goji, se týká superfoods, tj. Není ani lék ani jako potravinový doplněk, ale přesto má obrovský vliv na lidské zdraví. Jinými slovy – je to stejné jídlo jako zbytek kořeny, takže mluvit o předávkování je v tomto případě obtížné. Ale přesto příjem Maca lepší začít s malým množstvím, postupně přinášet dávky na 1-3 čajové lžičky denně. Zpravidla se k udržení zdraví, postačí, aby se asi 5 gramů prášku mák den, a pro dosažení terapeutického účinku, se denní dávka by měla být zvýšena na 10-12 gramů. Doporučuje se udělat jednodenní přerušení každých 6 dní, aby organismus byl schopen pracovat nezávisle na sobě.

Pozor! Někteří výrobci doporučují 1-2 kapsle 500 mg, takže je nejlepší začít s malými dávkami a následovat své pocity.

Powder Maca může být konzumovány různými způsoby, například míchat s nápoji, přidat do salátů nebo obilovin. Hlavní podmínkou zachování všech užitných vlastností je nízká potraviny teplotě (do 45 °). Také nezapomeňte o posilující účinek na Makisty – s cílem vyhnout se nespavost v noci, aby ji mohli použít tento výrobek nestojí za to

.

Peruvian Maca: kontraindikace

Worldwide, použití Mák je považováno za bezpečné, ale existují dvě kategorie lidí stále je kontraindikováno:

 • těhotné ženy;
 • lidé trpící nesnášenlivostí na kteroukoliv složku obsaženou v kořeni.

Peruvian Maca: stanoviska

názory na Maca z větší části pozitivní. Po doplnění uvnitř muži i ženy si všimli značné zvýšení libida a zlepšení sexuální kvality života. Navíc, většina z nich tvrdí, že se začal cítit mnohem více energie, vyšší účinnosti, lepší náladu.

Peruvian Maca: koupit, cena

Zde mnoho různých podob, dávkování a výrobci Maca :

Prodám kapsle, tablety, extrakt prášek a Maca!

1. Buy Maca nejlepší ze všech, žádné padělky, od výrobců a na možná nejlepší cenu na webových stránkách Iherb (nákup v dolarech, …, hřivna, atd., Názory v Europen do každé aditivum).
2. Chcete-li objednávání jednodušší – Jak podat objednávku na Sims 3 iHerb!. Chtějí ušetřit $ 5 na první zakázku – použití promo kód iHerb a ušetřit $ 5 na váš první objednávku! Je lepší získat slevu, protože iHerb nevrací prostřednictvím cash back služby, protože ceny jsou nízké! Také nezapomeňte uložit s námi, například kód Messenger můžete získat slevu na chytré telefony až o 50%, bude GearBest kupon dát slevu auto elektroniky v Číně, propagační kód 003 vám dá možnost uložit peníze na technologii pro domácnost a kuchyni, propagační kód Axon pomůže strávit méně peněz na materiálech ..
4. Mnoho zvažovat složité postupy a platby a dodání. Naše články odhalit všechny zdánlivou složitost: iHerb iHerb a platit poštovné!

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *