Harmonica- příležitost !!!Drops HarmonicaLinea názory, ceny, komentáře, na oficiálních stránkách

Prodám HarmonicaLinea – nástroj pro hubnutí v Murmansku

Tyto zásady. Ochrana osobních údajů Účel 1.

Harmonica

Vedení přijal nezbytná organizační a technická opatření na ochranu osobních údajů Uživatele proti neoprávněnému nebo nahodilému přístupu, zničení, modifikace, blokování, kopírování, distribuce a další protiprávní jednání třetích stran. Tyto zásady ochrany osobních údajů se vztahují pouze na stránky «Madjordom.ru».

  • poskytuje uživateli efektivní

    zákaznické a technické podpory v případě problémů spojených s používáním webových stránek.

  • identifikace uživatelů registrovaných na webových stránkách, pro objednávání a (nebo) uzavření kupní smlouvy dálkové způsob, jak se «Madjordom.ru»
  • HarmonicaLinea -. nakousnutá stravě klesne sklenici vody a HarmonicaLinea poklesu – to je vše, co má zvýšit rychlost spalování tuků a způsobit systematické hubnutí
  • Před aplikací soudu pro spory vyplývající ze vztahu mezi uživateli internetové stránky a správě webu, to je povinné, aby prohlásil stížnost (písemný návrh na dobrovolném urovnání sporu).
  • Použít informace pouze pro účely specifikované v n.

Nabídka HarmonicaLinea – nástroj pro hubnutí, rychlosti až 800 RUB za přidružené společnosti CTR

Před podáním k soudu za spory vyplývající ze vztahu mezi uživateli na internetových stránkách a správa webu, to je povinné, aby prohlásil stížnost (písemný návrh na dobrovolném urovnání sporu). Učinit opatření na ochranu důvěrnosti osobních údajů o uživateli podle postupu běžně používá k ochraně tento druh informací ve stávajících obchodních praktik. Použít informace výhradně pro účely uvedené v odst. 4 této ochrany osobních údajů.

Poskytování uživateli jeho souhlasem, aktualizace produktů, speciálních nabídek, informace o cenách, bulletinů a další informace jménem webové stránky nebo jménem webové stránky partnera. Jakékoli jiné osobní informace, které nejsou specifikovány výše (historie nákupů, prohlížečů, operačních systémů, atd) je předmětem bezpečné skladování a nešíření zbraní hromadného ničení, s výjimkou případů uvedených v pb.

V případě nesouhlasu s podmínkami ochrany osobních údajů Uživatel by měl přestat používat webové stránky. Upozorňujeme, že online podvodníci, které nabízejí objednávky HarmonicaLinea za 99 rublů, není telefonní číslo on-line obchod. Objednat lze pouze pomocí formuláře pro zpětnou vazbu se svým jménem a telefonním číslem. V tomto případě podvodníci sám volají zákazníkovi na počet podmenu, které pak je nemožné dosáhnout.

«Madjordom.ru» nekontroluje a není zodpovědná za webové stránky třetích stran, kde si uživatel může jít o vazbách k dispozici na internetových stránkách. Nové zásady ochrany osobních údajů vstoupí v platnost dnem jeho zveřejnění na webových stránkách, není-li novou verzi Ochrana osobních údajů stanoveno jinak. Update, doplnily informace uvedené na základě osobních údajů v případě změny těchto informací. V případě ztráty nebo vyzrazení osobních údajů Řídicí informuje uživatele o ztrátě nebo vyzrazení osobních údajů.

encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*