FungaXT - originální produkty, koupit hned, názory, cena
Zdraví

FungaXT – originální produkty, koupit hned, názory, cena

Opravdu FungaXT poskytuje takové výsledky dobré? Kde koupit falešný

Mnoho let se snaží léčit houby V čele ústavu: „Budete překvapeni, jak snadné je léčit houby bere každý den …

Přečtěte si více „

Pro boj s plísňovou infekci v jeho zastávce lék FungaXT. Jeho činnost je zaměřena na zlepšení pokožky nohou a zničení infekce.

FungaXT – co je to

Cream k léčbě plísňových infekcí kůže na nohou má příjemnou texturu, rychle se vstřebává. Jeho vůně se skládá z jemných kosmetických prostředcích a léčivých bylin. Produkt je balena v praktické nádoby

s víkem. Počet doplňků v jednom balení je

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

dostačující pro jeden celý kurz v průběhu jednoho měsíce.

Pokud jde o léčbu nehtů houba, naši čtenáři úspěšně použít Tinedol. Vidět takové popularitě tohoto nástroje jsme se rozhodli jej nabídnout k vaší pozornosti.
Více zde …

Indikace pro použití FungaXT

Složení krému obnovit zdraví pokožky, pomůže vyrovnat se s nepříjemným zápachem a jiné příznaky infekce:

Je důležité vědět! Jediný způsob, jak léčit nehet houba , doporučeno lékaři! Celý článek …

 • odlupování mezi prsty;
 • ztluštění kůže podešví, podpatků;
 • tvorba kuří oka;
 • popraskané paty;
 • změnit barvu kůže žloutnutí nebo bělení;
 • nadměrné pocení.

Krém působí na několika typů infekcí, takže zbavit příznaků se vyskytuje u všech pacientů.

Jít na oficiálních internetových stránkách

Historie využití: jak se zbavit plísně pomocí FungaXT

Plísňové infekce nohou a nehtů je běžný mezi dospělými, bez ohledu na pohlaví. Mnoho atribut vzhled odlupování na nohou, popraskané paty na nesprávných boty, nedostatek vitamínů. Ale problém spočívá v houbové infekce. to může potvrdit při návštěvě dermatologa s jednoduchou analýzou stěr z paty.

Pro houby ošetření nabízí mnoho chemických látek, ale mají vysokou toxicitu a mnoho vedlejších účinků. Chcete-li minimalizovat negativní reakce, je nutné používat krém je FungaXT. To nejen pomáhá v boji proti houbu v raném stadiu, kdy nepronikl do hlubších vrstev pokožky, ale i voní, ale voní.

Složení FungaXT – jedinečné prvky a jejich podstata ​​H3>

doplněk má

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

bezpečný prostředek, který má proteoliticeski účinek:

 • climbazol inhibuje růst houby, působí na jeho hyf, neumožňuje buňky se mohou dělit a vede ke smrti;
 • farnesol (antimykotika), změkčuje pokožku a umožňuje, že se houby znásobit;
 • vitamin E podporuje regeneraci buněk, podporuje obnovu pokožky, má antioxidační ochranu;
 • silice máty peprné deodorizes, tóny pokožky a je mírný antiseptický.

Jak funguje FungaXT?

Po aplikaci produktu na připravené nohou vytvořených film, který narušen růst a rozvoj plísní.

Při pravidelném používání efekt je pevné, úplné zničení mikroorganismů vede k úplnému vyléčení. Pokud budete postupovat podle doporučení pro léčbu boty a vyloučit onemocnění, které přispívají k houbovým léze, je vyloučeno opakování nemoci.

Recenze na

FungaXT

Valeria, 24 let

Mám houbu při návštěvě bazénu. Pokožka mezi prsty svědí a svědí, tam byl peeling. Nelze použít lékárny nástroje, protože alergie na většinu z nich. Lékař doporučil FungaXT jako bezpečnější doplněk. Účinek byl zaznamenán po týdnu, ao měsíc později houba byla úplně.

Petr, 22 let

Poté, co sloužil v armádě existovala zápach z nohou, které nepomohlo žádné prostředky. řekl Friend, že viny pro houbové infekce. Krém pro ošetření nohou. Výsledek objevil rychle. Tento nástroj je velmi dobře vstřebává, odstraňuje zápach nohou stanou hladké a bez odlupování. Doporučuji.

Retired! Neřezejte houbové nehty! Objevují jednoduchý: vezměte 9 gramů … Medic: Takže vojáci neměli houby, jsou 2 krát za den …

Milan, 29 let

Objednáno nástroj pro mou matku, její problém starostí po dlouhou dobu. Doplněk se líbila a má příjemnou vůni. Svědění šel po několika dnech, a všechny příznaky vymizely po měsíci. Nyní všichni mí přátelé doporučujeme která má být léčena s novým krémem.

Jít na oficiálních internetových stránkách

Jak se dostat stejné

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

výsledky a ještě lépe?

Plísňové léze na nohou se pohybuje rychle na nehty, ne-li pro včasné léčby. Zbytky sporu lze nalézt v botách. Z tohoto důvodu, aby se dosáhlo konzistentní výsledky vyžaduje speciální zacházení s boty.

Chcete-li trvale zbavit této nemoci, které vám pomohou udržet suché meziprstní prostory, důkladně osušte po mytí nohou, nenosí někoho jiného boty. V sauně nebo bazénu, je nutné pohybovat v gumě flip-flopy.

Jak používat FungaXT, když houba?

Chcete-li získat to, co potřebujete, aby podle pokynů:

 1. K přípravě nohy. Jak to udělat, je umyjte mýdlem a vodou. Někteří lékaři doporučují nepoužívat vonící WC a jednoduchý ekonomický.
 2. Otřete suché nohy, prsty.
 3. Naneste malé množství krému, masáže až do úplného vstřebání.
 4. OL>

  Proč hodnocení zákazníků o FungaXT Jediným pozitivním?

  Krém eliminuje projevy houbové infekce ve formě svědění a pálení v krátkém čase, léčit popraskanou kůži mezi prsty a na heels.Skin zplošťuje, změkne a sametová. dojde ke změnám v průběhu krátké časové období. Se všemi doporučeními, nemoc zmizí navždy. Z tohoto důvodu zákazníci mluvit pozitivně o novém krému na doraz.

  Kontraindikace

  V není žádné složky, které mohou být toxické. Krém může být aplikován v

  mladých i starších, nemá žádné kontraindikace. Aplikuje se ve velmi malém zánětu a mikro-zlomeniny, které se vyskytují v průběhu životnosti houby.

  Recenze lékařů na FungaXT jednoznačný

  Elena, dermatolog

  Dlouhodobá praxe ukázala, že ne všechny antimykotika jsou účinné při použití proti mikroorganismům, které ovlivňují kůži na nohou. Někteří pacienti mají dlouhý čas najít ten správný doplněk speciálně pro sebe. FungaXT je nové slovo v léčbě houbových infekcí nohou. Její aplikace umožňuje rychle zbavit se různých druhů plísní, které vysušuje pokožku a dělá to zdravé.

  Ivan Sergeevich, dermatolog

  doporučuji začít s mírným a bezpečný krém na nohy. U většiny nemocných je dost na to, aby přechodu na dražší a toxických léků. Krém ovlivňuje pouze houby, a to má vliv na pokožku a podporuje regeneraci a obnovu normálního krytu.

  FungaXT – výhody jsou zřejmé

  Výhody dodatku potvrdil recenze spokojených zákazníků a klinickými studiemi. To má řadu výhod oproti jiným způsobem:

 • s vysokou účinností;
 • nedostatek toxicity;
 • nevysušuje pokožku, dělá to pružná;
 • může být použit v každém věku;
 • nemá žádné vedlejší účinky,
 • eliminuje odlupování a zápach;
 • má analgetický účinek.

Pozor na napodobeniny!

Smetanové, které napodobují originální balení FungaXT objevují na volném trhu. Ale oficiální výrobce krém prodává výhradně prostřednictvím internetového obchodu. To pomáhá chránit spotřebitele od nákupu nekvalitní padělky.

Kde koupit osvědčený výrobek

Chcete-li zakoupit originální krém je třeba navštívit stránku prodávajícího. Ve zvláštní forma obsahovat údaje o telefonním čísle, volání operátor zpět osvobodit Další informace o objednávání. Položka je zaslat poštou, je třeba uhradit zálohu. Plná platba je nutná při expedici.

Symptomy a léčba noha plísní (mykózy nohou)

Sportovec nohou – dermatologie nemoc, která je diagnostikována u více než 70% populace, většinou mužů. Smluvní plísňová infekce jednoduchá, stačí jediný kontakt s nemocnou osobou nebo kontaminovanou povrchu objektu. Po dlouhou dobu se předpokládalo, že sportovce noha k léčbě nemusí být nutně, ale váš předpoklad je nesprávný.

Brzy se pacient začne pociťovat nepříjemné pocity při chůzi a zápach. Navíc zhoršuje vzhled nohy, a pokud by se nesprávně, krásu pokožky je navždy ztracen. Aby bylo možné odhalit problém a provádět příslušnou léčbu, za onemocnění více.

Příčiny patologie a její typy

přenášené plísňové infekce obvykle vyvolat houby-Ascomycetes (dermatofyt). Přenos patogenních organismů v reálném kontaktu s ní. Mnoho lidí má silný imunitní systém, který si poradí s nemocí, ale existují faktory, které přispívají k rychlému znečištění:

 • Walking někoho jiného boty nebo bos – bazény, sauny, tělocvičny jsou živnou půdou pro infekci. Máte-li krok v tomto patře, budou houby okamžitě přepnout na zdravou kůži;
 • Poranění nohy – s otevřenými ranami plísňová infekce je snazší proniknout do těla a začne reprodukci. Aby se předešlo tomu je třeba zvládnout jakoukoliv škodu antiseptikum;
 • Professional faktorem je, lidé pracující ve vaně, umyvadla, těžba uhlí a další podniky mají vysoké riziko nákazy;
 • Kožní onemocnění – ekzém, lupénka atd.;
 • Nadměrné pocení nohou vlhké a teplé prostředí je ideální pro šíření nákazy;
 • imunosuprese – oslabil tělo neodolal rozvoje patologie. Velmi často houba postihuje starší lidi, kteří trpí aterosklerózou, cukrovkou, valgus deformity, HIV, atd;.
 • na sobě boty vyrobené ze syntetických uzavřených těsné boty je ideální místo pro chov spór plísní;
 • somatických onemocnění a poruchy endokrinního systému;
 • Nekontrolované léčba imunosupresivy, antibiotik, cytostatik a glukokortikoidů, které nepříznivě působí na tělo;
 • Použití infikovaných nástrojů pro pedikúru a manikúru v některých salonech zanedbávají čisté použitou technikou a zdraví lidé mohou vyzvednout houbu;
 • Hypotermie stop.

Onemocnění rovněž postihuje lidi, kteří trpí nadváhou trpí špatným krevním oběhem v končetinách. Konstantní deprese, špatné návyky, antibiotika, jsou faktory, které způsobují oslabení imunitního systému, a jako výsledek, mykózy.

Druhy nohy houba h4>

Typ houbového onemocnění je určena symptomy, jsou obvykle výrazné. Zpočátku, tam je zánět a svědění, pak kožní praskliny a šupinky.

Je důležité vědět! Jediný způsob, jak léčit nehet houba , doporučeno lékaři! Celý článek …

V dermatologii jsou 4 formy choroby, které jsou způsobené různými druhy hub:

 • tinea (sportovní noha interdigitální) – to je nejčastější. Zpočátku má vliv na brankoviště mezi čtvrtým a pátým prstem, pak infekce přesune do celé nohy. Vlhká forma se vyznačuje tím, otok kůže, pro suché – loupání a klesání dermis. Tinea často vyvíjí spolu s jinými bakteriálními infekcemi, z nichž se onemocnění vyvíjí na pohybující se formy. Postupem času se příznaky intenzivnější, člověk si stěžuje na silné bolesti, ze kterých je nemožné se zbavit. Popraskání kůže krvácení, což způsobuje další utrpení. Na psychologické úrovni, lopaty pacient mimo ni, což způsobuje nová infekce;
 • Disgidroticheskaya sportovní nohou – je charakterizována výskytem erozí a lézí. Patologie je přenášen pouze kontaktem s nemocnou osobou, a proto je zřídka určil jako v nohách. Pokud se neléčí, před negativními vlivy patogenů rozvojových plísním ekzém. Vezikulární forma doprovází konstantním pálení, svědění, otoky nohou, někdy zvýšené tělesné teploty. Mírnou formu patologie je odstraněna rychle, pokud není spojena s bakteriální infekcí;
 • Giperkineticeski plíseň v pokročilém stádiu pacient má hluboké trhliny a poškozené kůže na kotníku. V rané fázi vývoje pacienta nevidí vnější projevy nemoci, bolesti a svědění chybí, občas si můžete všimnout malé trhliny, loupání a zarudnutí. Pokud nechcete přijmout opatření brzy forma se vyvine do kůže;
 • Vymazaný plísňovou infekci – pacient si stěžuje na nic, je oslavován sotva znatelné svědění a olupování pokožky mezi prsty. Je to tito lidé – zdroje infekce, jako nevnímají příznaky. Onemocnění způsobuje houby rodu Candida, je doba rozvoje patogenní mikroflóry je 14 dní. Často i bez léčby, plísňové infekce zmizí na jeho vlastní.

často diagnostikován onychomykóza, vyznačený tím, že houba lokalizovány v nehtové ploténky. Zrohovatělé části rozebrat a změna barvy. Bez adekvátní léčby je hřebík zničen a na jeho místě vytvořeny otevřené rány.

Jak poznat plíseň nohou

Klasická forma kožního onemocnění doprovázen mírným zesílením kůže a zarudnutí. Postižené oblasti jsou lesklé, vykazují zvýšenou výkresů. Povrch je suchý, jsou váhy a drážky. Nejčastěji se patologie začíná svůj vývoj od záhybů mezi třetím a čtvrtém prstu. Další houbové infekce rozšíří do dalších meziprstních prostorů, podrážek, hřbetu nohy.

vymazán pro patologii se projevuje spíše špatně, a v některých případech neexistující. Dlaždicového forma je doprovázena tvorbou šupin ve velkém množství. Když disgidroticheskaya avium pokožka je dehydratovaná, což noha objevovat hluboké trhliny. Pro intertriginózní formě je typické opruzenin, ale pro gipertroficescoy – aktivní keratinizace kůže

.

V kostce, plísňová infekce může být podezření na takových důvodů:

 • pocení, zápach;
 • trhliny mezi prsty;
 • malé vředy a eroze.
 • suchá pokožka, popraskané, peeling;
 • intenzivní svědění, pacienti často česat postiženou oblast do krve;
 • zarudnutí a pálení;
 • lesk pokožky, její ztluštění vzhledu bělavými šupinami;
 • malé bubliny s transparentní kapalina;
 • houba je často doprovázena destrukci nehtové ploténky (onychomykózy).

závažnost symptomů se liší v intenzitě. Pacient si všimnout několik znamení shůry, například zastavení odlupování a svědění. V pokročilých forem objevují bubliny, infikovaný povrch začne svědění, kožní loupe off, tam jsou hluboké trhliny. Chcete-li bojovat proti patogenům jednodušší v počáteční fázi, tak při identifikaci i ty drobné známky plísně, měli byste okamžitě vyhledat lékaře.

Diagnostické patologie H4>

Ošetření nohou houba dělá dermatologa. Pokud je to nutné, lékař může zahrnovat další odborníci. První rozhovor s pacientem a prohlídce postižených oblastí. Pro účinnou léčbu je důležité určit typ patogenu, v této fázi, vzorek nehty a kůži. Podle historie dát společnou diagnózu a nakonec zajistit jeho přesnost, lékař odešle pacienta k dalším laboratorním vyšetřením.

Jak vyléčit nohou houba

zejména pro léčení mykóz použity antimykotická doplňky. Mohou zcela zničit infekci nebo zpomalit její progrese. Krémy, masti, aerosoly a gely účinně léčit a dezinfekci kůže, zabít původce mykózy nohou a zmírnění nepříjemných příznaků.

Populární doplňky pro lokální léčbu houby h4>

Ve většině případů, dermatologové předepisují tyto prostředky:

Pokud jde o léčbu nehtů houba, naši čtenáři úspěšně použít Tinedol. Vidět takové popularitě tohoto nástroje jsme se rozhodli jej nabídnout k vaší pozornosti.
Více zde …

 • Stop houba Domix Green sprej rychle zabíjí infekci a dezinfikuje dobře oblečení boty. Vhodné pro prevenci a léčbu plantární, nehtové mykózy nohou a boláky na dlaních;
 • Lamisil – prostředky k hubení hub a dermatofyty, pomáhá při těžkých forem, posiluje nehtové ploténky, chrání před zničením. Doplněk je vyroben ve formě tablet, smetany a spreje. Vaše pilulky 2 krát denně, a masti a spray se aplikuje dvakrát denně. Nejlepší terapie – nejméně 2 týdny;
 • Balsam Vishnevsky je levný způsob, jak přivést houbu v kterékoli části těla. Přírodní složení umožňuje jeho použití během těhotenství a kojení. Účinné látky dráždit kůži, takže Mast se nanáší jemně;
 • Bifosin krém je účinný při chronické formě, způsobené kvasinky podobné typy. A znamená vypořádat se s nadměrným pocením a nepříjemným zápachem. Před použitím kůži, co potřebujete umýt, suché, použijte v tlustou vrstvou masti a zakryjte gázou za den. Po odstranění kompresi jsou nohy promyjí vodou a mýdlem a přípravu re-stěru. Průběh léčby – 1 týden;
 • FungaXT cream ničí choroboplodné zárodky, dezinfikuje, obnovuje nehty, odstraňuje pálení a svědění;
 • Levomekol – antibakteriální krém je často používán k léčbě houby a lišejníků. Dodatku hojí praskliny, normalizuje funkci potních žláz, spustí regeneraci tkání;
 • Fratti NV Šungitový – prostředkem vyrobené na bázi tea tree oil, že bolest úlevy, svědění a místní teploty. Aby se zabránilo infekci, kutikuly produktu ruce a nohy po návštěvě veřejných místech;
 • Miramistin – antiseptický sprej, který se používá k léčbě nehtů, rukou a nohou. Složený z agresivních složek, takže byste měli tento nástroj používat po dosažení věku 3 let. Analogy jsou kapky Okomistin;
 • Oil Zastavit Asset je účinný proti mykózy nohou meziprstní regionech, a je také používán pro formu end-to-end onemocnění. Olej změkčuje, obnovuje, snižuje otok a svědění. Tento nástroj je vhodný pro prevenci;
 • doplněk zistan – přichází ve formě mastí a kapek. Obsahuje nattinen hydrochlorid, který léčí lehké a běží fáze;
 • Fukortsin – doplněk má anti-houbové a antiseptické. Okamžitě zmírňuje svědění a otoky po prvním použití. K roztoku se přidá do lázně. Samozřejmě – 7 dní 1 krát za den. Jako protipól, můžete si vzít manganistan draselný;
 • Klotrimazol – lék předepsán pro různé formy houby. K dispozici ve formě pilulek a krémy;
 • Iodinol – desinfikuje dermis, se používá jako doplněk k terapii. Roztok jodu mazat pokožku před aplikací masti a krémy. Analog – Chlorhexidin;
 • Formedon – aktivní činidlo (roztok formaldehydu) zabíjí spory a brání jejich násobením. Tento nástroj může být použit v hluboké trhliny, otevřené rány a jiná zranění;
 • Mycocid – efektivní bázi gelu bifonazol. Dezinfikuje na poškozené místo, odstraní všechny symptomy.

Výše ​​uvedené doplňky jsou často používány k léčbě mykózy nohou. Pokud se po 2 týdnech je pozorováno žádné zlepšení, lékaři předepisují protiplísňové tablety a injekce.

Tablety pro orální podávání H4>

Kromě lokální léčby patologií vyžaduje použití silnějších doplňků, které působí zevnitř. Obvykle jsou předepsány v těžkých případech, kdy jsou neúčinné krémy a gely. Tablety zlepšení imunity, zničit mycelium v ​​těle, podporují rychlé zotavení.

Nejoblíbenější léky:

 • Stop Biopag – granule obsahují guanidinu a /, která zabíjí plísně a spóry. Průběh léčby je 7 dní. Dávka by měla být určena lékařem;
 • Flukonazol je antimykotikum doplněk, který blokuje replikaci infekce. Často se používá jako preventivní opatření, vzor použití je určena lékařem. Když sportovní noha je obvykle byste měli vypít 2 tablety denně po dobu 7 dnů;
 • Furatsilin účinné při nadměrném pocení nohou, ničí plísně. Pro přípravu roztoku se 2 tablety na 1 litr vody. Dostal své nohy v lázni po dobu 30 minut, postup byl opakován až do úplného vymizení příznaků.

V těžkých případech, předepsané Lamisil tablety, itrakonazol, Diflucan, terbinafin. Spuštění fáze vyžadují systémovou terapii, která může zahrnovat tradičních receptur.

Nehet houba ošetření doma h4>

Použití léky mohou doplňovat recepty jejich léčebný účinek lidí.

Osvědčená léčba mykózy nohou doma:

 • vlaštovičník – od mykózy nohou dobře pomáhá odvar z této rostliny. Při přípravě je třeba vzít 4 lžíce surovin, nalijte 1 litr vroucí vody a vaříme 3 minuty. V kapalině stoupat nohy po dobu půl hodiny. Koupele dělat 3 týdny po sobě každý den;
 • kamenouhelný mýdlo nebo bříza tar – ničí bakterie, snižuje zánět, odstranit symptomy. Problém oblast se zpracuje s pěnou a nechte 4-5 minut. Poté smýt mýdlo a použít krém s obsahem zinku. Průběh léčby – 14 dní. Birch dehet se nanáší na páře, čistí pemzou nohy, volno po dobu 1,5 hodiny, promývá se látkou, ale ne promyje. Tento postup se opakuje každé 2 dny po dobu 1-2 týdnů,
 • máslo s česnekem pro těstoviny, česnek drcený na kaši a smíchané s máslem 1: 1. Výsledná hmota mazání postiženou oblast 2 krát denně, až dokud všechny příznaky vymizí;
 • Smetana – mléčný výrobek používá pro úlevu od svědění. Je možné, aby obklady nebo prostě platí na zamořené oblasti;
 • Ocet – se 0,5 litru octa (9%), zahřeje se k 40 stupňů, se nalije do libovolné nádoby a dip tam nohy. Látka se nesmí dostat do zdravých částí. Po zákroku, nohy nemusí prát, ale rozmazané vinný ocet a dát nějaké ponožky;
 • Instantní káva – jsou posypané praskliny mezi prsty a nechat po určitou dobu. Můžete si také uvařit silný nápoj a dát nohy před ulehnutím do postele.

Způsob potírání houbových infekcí je mnoho, ale hlavní bod v léčbě je vhodně vybrán přípravky a lidové recepty.

Prevence onemocnění

Aby se zabránilo plísňových infekcí, stačí dodržovat několik pravidel. To platí zejména pro lidi, kteří slouží v armádě, kteří pracují v dolech, časté lázní a bazénů, jak je v těchto místech je velmi snadné smlouvy.

První pravidlo péči o imunity, protože to je oslabení ochranných sil organismu vede k proliferaci a aktivaci bakterií. Lidé se špatným krevním oběhem se doporučuje přejít na léčebné masáže nebo gymnastika.

Je třeba nosit jen kvalitní a pohodlné, vzdušné boty. Po ošetření houby být jisti, dezinfikovat všechny předměty a povrchy doma. Přednostně méně pravděpodobné, že bude na veřejných místech a vždy používat svůj vlastní boty, ručníky, atd.

Je doporučeno konzumovat méně cukru a jíst správně. Pokud infikovaný kožní vzhled, ihned kontaktujte svého lékaře o pomoc. Včasná léčba umožňuje zbavit se tohoto problému a aby se zabránilo komplikacím.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...