Electricity Saving Box - názory a cena, kde koupit
Zprávy

Electricity Saving Box – názory a cena, kde koupit

Lifehacker nabízí se dozvědět pravdu o zařízení pod obecným

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

názvem Electricity Saving Box z odborníků v daném oboru, jako jeden z nich sám žertem nazývá, elektrotechnik lvl 80.

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Ekonomická turbulence nutí každého z nás přemýšlet o snížení nákladů. A konečně chci odepřít obvyklé radosti: potraviny, obchodů a kin. Takže to, co by taková menší obětovat utáhnout opasek, až se proměnil v oprátky? I když jste přemýšlet o těžkou volbu, zdá se, že způsob, jakým vás najde. Dobrý soused, užitečné kolega nebo oblíbené sociální nabídek ke koupi malou krabičku, která může vést ke snížení nákladů na elektřinu. Dát přístroj do zásuvky, a ekonomika se začíná těšit na růstu v řádu desítek procent! Důkazy základna účinnosti moderní technologie je založena na podpořil názory spokojených zákazníků a nesporné videí YouTube. Ale je to všechno dobré, protože nám předkládá s reklamou?

Dále Lifehacker vám přináší zajímavý článek od Burr brigády, složený z lékaře LoneWolf a jeho asistent operby umístěné v původních stránkách internetového vydání „Energocapital“.

rozeberte zařízení z důvodu úspory energie

Chcete se stát skutečným hrdinou příběhu? Ne nějaký existuje zámoří Superman nebo Spiderman, a co nejvíce, že žádný z nich není skutečný Pinocchio!

A to nemusí jít do pole snů a zakopat do země 5 zlatých mincí pod rouškou noci … jen stačí koupit zařízení, jako je tento, s názvem „elektrisiti seving box“ nebo „Úsporný elektřiny “(elektřina Saving Box).

Potom vložte ji do zásuvky (posypané solí a vodou důrazně nedoporučujeme), říká: „of kreks Pax FEKS!!“ a to je vše! Ty -! Pinocchio

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Do té doby, náš drahý Distributioo aktivně podporovat boxy s LED diodami, které jsou vloženy do zásuvky a slibují „nerealistické úspory energie“ a „pomalou rotaci elektroměru“, mají pocit „věčného žízeň pozornost podniku“ z naši občané, a mnul si ruce. A samozřejmě, Distributioo dostat nerealistické zisk tím, že koupí těchto políček za $ 4 v Číně a prodávat důvěřivých občanů Evropy, na Ukrajině, v Kazachstánu, v Bělorusku na $. 40

Tak co je uvnitř tohoto zařízení? Navrhuji, aby si fascinující cestu přes jeho útrob zhodnotit potenciál těchto investic! Takže, skalpel v ruce, pacient na stole!

Nejdražší věc, kterou v tomto přístroji je asi pravda. Je vyrobena zdravě: stříbrná barva s černými akcenty a megabloku logem. Nicméně, držel pohromadě dvě poloviny pomocí jediného šroubku, který bychom snadno odšroubovat.

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Uvnitř zázračný přístroj, „úspory energie“ je elektronická deska s minimálním souborem prvků a relativně velké „černé skříňky“, která, jak se domníváme, je tajná Super zbraň (Wunderwaffe) v boji proti spotřeba kilowatthodin! A máme podezření, že se jedná o běžné filmové kondenzátor.

Na zadní straně desky s plošnými spoji, která je zajištěna pomocí dvou šroubů, vypadá takto:

Celý okruh je vytvořena na desce s plošnými spoji, je navržen tak, aby udělat jednu velkou zázrak – vytvořit nezbytné podmínky pro … hoří dvě LED diody. A přidat více jasnosti, zde jsou sestavovány chirurgického týmu

koncept tohoto zařízení:

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Ano, pokud je to velmi zobecnit, pak tam uvnitř je malý řetězec ze dvou LED diod a velké filmové kondenzátor. A jak velký je to, jsme přemýšlel o tom taky, a my jsme se měří celkem dobrou zařízení:

Měření ukázala, že Black tajemství, kondenzátor má kapacitu stejně jako o 5,18 MFD.

Po přípravě dáme všechny vnitřnosti zpět a zašil pacienta. Bylo rozhodnuto, aby to vyzkoušet. Bez toho, náš experiment analýza by byla neúplná. Dáme megaeconomics v dobře zatížené objímky.

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

A … zázrak! LED diody opravdu rozsvítí, a naše naděje.

Ale přístroj je drzý a sebevědomý „twisted“ tytéž kilowatthodin, který je propojen s zázrak zařízení …

A přesto alespoň některé efekt by měl být získán ze zařazení filmového kondenzátoru s kapacitou 5 uF paralelně k domácí síti. Jinými slovy, po tom všem, co je to skvělý nápad ležel Distributely nějak ospravedlnit jejich podvádění naivní Pinocchio? Odpoví přímo, kapacita tohoto kondenzátoru je tak malý, že to bude stačit pouze ke kompenzaci jalového výkonu zářivkou 40 wattů.

Ano, slyšel přímo, kromě činného výkonu (P, W, W), která se převede na užitečnou práci (pohyb, rotace, vytápění), některá zařízení, jako jsou motory spotřebují více jalový výkon (Q, var, volt-ampér reaktivní). Je to nutné k vytvoření elektromagnetického pole. Nyní, naše vlasů a naše lednice, která spotřebovává energii ze sítě a zavést ji neproduktivní. Ale pokud se vedle pračky nebo ledničky do zásuvky držet kondenzátor (kapacitní a je vypočtena na požadované napětí), náš vážený motory lednice a pračka bude spotřebovávat jalový výkon z kondenzátoru a nebude „load grid“. A teď MEGAWILD: ACTIVE elektroměr instalován do vašeho bytu, zcela lhostejné, kolik jalový výkon přes tekl. Nevěří.

opět vhodně navržený aktivní měřič energie bere v úvahu pouze aktivní energie, která prochází přes to. Takže nastavení všechny druhy „magic-energy-seving-boxy“, můžete velmi lehce zmírnit malou plochu svého zapojení z malého zlomku jalového výkonu. Ale vaše úsilí váš přístroj neváží.

Tak nenechte se zmást příběhy Distributioo, nebudou kupovat filmové kondenzátor s LED odečet za $ 40, pokud si rozhodně nechci se cítit jako Pinocchio. )))

Pečujte o sebe a své peníze!

Místo závěru elektřiny Saving Box

Jeli jsme s bleskovém průzkumu jednoho z autorů článku. Je to stojí za to vyzkoušet v reakci na „ohýbat“ stát za nepřiměřenou růst sazeb a devalvace rublu, podvádět se m? Existuje nějaký skutečný přínos z energeticky úsporných spotřebičů pro domácnost?

Samozřejmě, že to nestojí. Energetický systém se neustále zdokonaluje techniky vyhledávání „zloději“. Kromě toho, pokuta desetinásobku množství „ukradené“ se ochladí jakýkoli zápal. A co je nejdůležitější, existují případy smrti „kulibinyh“, pokuste se připojit kolem měřidel. Takže hra nestojí za námahu.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *