Choco Lite Extra - originální produkty, koupit hned, názory, cena
Zprávy

Choco Lite Extra – originální produkty, koupit hned, názory, cena

Dívky a ženy aspirovat na ideálního tvaru všemi možnými způsoby. Často to nepřináší dlouho očekávané výsledky. Pokud se budete blížit záležitost komplexně, uspějeme. Asistent v boji o krásné tělo může být doplněk stravy, spalovač tuku Slim Chocolate. Dozvědět o účincích, účinných složek, indikace pro použití, jak si vybrat.

Co je to Choco Lite Extra

Choco Lite Extra nápoj pro ztrátu hmotnosti, která je ve formě suchého prášku k ředění vodou. Je vyráběna stejnou společností, prodal přes internet. Hlavní aktivní složka prostředku je čínská houba Lingzhi. Choco Lite Extra rychlý pomáhá snížit váhu

v krátkém časovém úseku, jak se zbavit celulitidy,

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

snížení hladu, vypalování staré nedá tvořit nové tukové buňky. Mezi výrobce zaručuje, že je možné i to, aby se omezily na síle. – váha půjde s bývalou dietou

Složení Choco Lite Extra

Struktura složka Choco Lite Extra bohaté, že obsahuje aktivní rostlinné složky, pomocné látky a kakao:

 1. Cocoa dává Nápoj příjemnou vůni a chuť. Kakaové boby jsou známé pro svou schopnost normalizovat metabolismus a odstranit pocit hladu. Komponenta posiluje imunitní systém, urychluje proces oxidaci tuků, podporuje produkci šťastné hormonu dopaminu a snižuje chuť na sladké.
 2. lesklokorka lesklá – čínská houba normalizuje metabolismus, odstraňuje toxiny, snižuje cholesterol. Komponenta zlepšuje stav organismu, normalizuje metabolismus lipidů.
 3. Goji bobule – spustí úrovně procesu spalování tuků, normalizovat krevní tlak a hladinu cukru v krvi, neumožňují přejídání. Přirozeným zdrojem antioxidantů.
 4. Extrakt Acai bobule – bohaté na kyanidin, což není dovoleno, aby se vytvořily nové tukové buňky. Přírodní spalovač tuků.
 5. Chia semena -. Zvýšení fyzické vytrvalosti, nedávají ukládání tuku
 6. zelená kávová zrna. – snižuje chuť k jídlu, dodává energii a sílu, držení povzbuzující vlastnosti
 7. Tanin, kofein, methylxanthinu. – zlepšení tělesné tón, snížení chuti k jídlu, zlepšují náladu
 8. kyselina stearová -. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi,

Action Choco Lite Extra

Koktejly Choco Lite Extra tvrdil přírodních ingrediencí, které normalizují metabolismus a tělo. Komplex účinek složek je antivirální účinek, proti zánětlivých onemocnění, normalizace kardiovaskulárního a respiračního systému, uklidňující účinek. Doplněk je ovlivněn následujícím způsobem:

 • Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

  posiluje imunitní systém;

 • snížení chuti k jídlu;
 • urychlení metabolismu;
 • odstraňování celulitidy;
 • dělené tuk;
 • normální hladinu cukru a cholesterolu v krvi,
 • zlepšuje náladu;
 • snižuje chuť na sladké;
 • zvyšuje odolnost vůči stresu.

Výhody pitné čokoládu koktejl Choco Lite Extra patří skutečnost, že se štěpí tuky, zlepšuje tón pleti a omlazuje tělo. Podle výrobců, příjem prášek kombinovat s cvičením a dietou. To dává efekt měsíc bez vedlejších účinků, má příjemnou vůni a chuť.

Návod k použití Choco Lite Extra

Tvrzení výrobce, že výrobek může spalovat tuk a pomáhá hubnout bez stravy a sportu, může být zpochybněna. To je jen doplněk stravy, který pomáhá

posílit metabolismus, ale nezávisle na sobě, že nemůže zcela zbavit kil. – pouze v kombinaci s dietou a cvičením

Aplikace Pravidla Choco Lite Extra

V souladu s návodem k obsluze, je to nejlepší, aby se Choco Lite Extra na snídani nebo oběd, ale pokud to nefunguje v předepsaném čase, poté 2 až 3 hodiny před spaním. Nemůžete pít koktejl na lačný žaludek, aby se zabránilo poruchám zažívacího ústrojí. můžete vypít sklenici podmáslí s otrub nebo jíst bar bílkovin. 2-3 čajové lžičky prášku míchá do nádoby s vařící vodou a nechá se vyluhovat po dobu 20 minut.

Kurz trvá 2-4 týdny, následované přestávkou měsíc s omezením na použití vysoce kalorické potravy. První změna detekované hmotnosti třetí den. Při příjmu se doporučuje pít dostatek tekutin (alespoň 2,5 litru čisté vody za den). S cílem zlepšit účinnost cvičení. Indikace použití Choco Lite Extra:

 • různé stupně obezity;
 • sklon k přibírání na váze;
 • přítomnost celulitidy nebo tendence ke vzniku „pomerančové kůry“;
 • oslabeným imunitním systémem;
 • potřeba hubnutí

  Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

  v krátkém čase;

 • zvýšená chuť na sladkosti.

Pro hodnocení pacientů užívajících Slim koktejl čokoláda, 97% za týden trvá déle než 5 kg, na druhý – 5-10 kg za měsíc maximálně za následek ztrátu ve výši 20 kg nadváhy. Pouze 3% případů skončilo bez výsledku. Lidé, konstatovala, že nebylo únava, pocit plnosti po celý den poté, co vzal skleničku, zlepšení nálady na celý den.

Kontraindikace Choco Lite Extra

Prostředek Choco Lite Extra obsahuje přírodní, užitečné složky, ale nevylučuje přítomnost kontraindikací. Doplněk je zakázán:

 • nezletilé děti a dospívající do 16 let;
 • seniory;
 • těhotenství, kojení (kojení), protože to může způsobit potrat, zvýšená dráždivost dítěte;
 • hypertenze (v koktejlu obsahuje složky, které zlepšují krevní oběh);
 • trpí

 • Alergie, lidé s individuální nesnášenlivostí složek.

Cena Choco Lite Extra

Chcete-li koupit koktejl pouze v on-line obchodů, lékáren není určena k prodeji. Dodávka se provádí poštou. Originální obal výrobku má červenou barvu, způsobenou hologram. Hrubé ceny na koktejl Slim čokolády v Moskvě a Petrohradu:

Recenze lékařů Choco Lite Extra

Dietitians vyjádřily odlišné názory na práci Choco Lite Extra. Někteří lidé věří, že to bude opravdu pomůže v

ztratit těch kil. Jiní tvrdí, že se jedná o reklamní trik – doplatek nelze spalovat tuk na vlastní, je třeba kombinovat s fitness tříd a omezení dodávek. Most radí, aby se zapojili pochybné přísady, a přejděte na správnou výživu. Zde jsou některé názory lékařů:

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...