Atlant Gel - recenze a cena, kde koupit
Potenciál

Atlant Gel – recenze a cena, kde koupit

& nbsp; Složení Atlant gel

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Krém Atlant gel

obsahuje pouze přírodní složky. Mezi ně patří:

 • Barberry. Je zdrojem alkaloidů a organických kyselin. Účinek na tělo tonikum, zlepšuje imunitu a má mírné protizánětlivé vlastnosti.
 • Ashwagandha. Přírodní afrodiziakum. Omlazuje, bojuje zánětu, zvyšuje svalovou sílu a zlepšuje vytrvalost.
 • Lignany. Stimulovat sexuální aktivitu a zvyšuje účinnost.
 • Maca. Zvyšuje potenci u mužů, pomáhá produkovat testosteron a používá se při léčbě neplodnosti.
 • Koňský kaštan, Ginkgo biloba, zázvor. Rostlinných výtažků zlepšit srdce a oběhový systém. Zvýšení sexuální funkce a spermie dělat lépe.
 • Thistle. Zvyšuje produkci mužských pohlavních hormonů.
 • dimethikon. Je silikonová složka, která maže tkáně a zlepšuje skluz. Chrání pleť během cvičení na zvětšení penisu a při pohlavním styku.
 • Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

  Betain. Zlepšuje metabolismus a normalizuje krevní oběh.

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

V určitých poměrech těchto složek zlepšit erekci a zvýšení penis. Jsou absorbovány do pokožky, dělají tkanina pružná a přispívají k maximálnímu protažení cavernosa bez jakéhokoliv poškození. Zvětšení penisu děje postupně, a to bez způsobení bolesti.

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

2 návod k použití Atlant Gel

Existuje několik způsobů nanášení krému Atlant gel v závislosti na cílech stanovených člověkem. Je-li doplněk používá prodloužit pohlavní styk a zvýšenou citlivost, je aplikován 30 minut před fyzickou intimitu. Pro tyto účely je nutné aplikovat malé množství krému. Po krátké době dochází k mírnému mravenčení v penisu, který vypráví o začátku působení doplňku. Pravidelnost využívání finančních prostředků na tom nezáleží.

Muži, kteří chtějí zvýšit velikost falu krém by měl být používán pravidelně po dobu 1-3 měsíců, každý den k dosažení výsledků. Den krém se aplikuje jednou za hygienických postupů podle těchto jednoduchých pravidel:

1. Naneste masážní pohyby na ztopořený penis.

2. Dát 5 minut pro krém je úplně absorbován.

3. Dělat speciální cvičení na zvýšení penis.

Pro dosažení jejich výsledky, krém by měl být aplikován denně po dobu alespoň 2 měsíců. Tím se zvýší penis o 3-5 cm Navíc krém poskytuje zlepšujících erektilní funkce, snižuje dobu od sexuálních, prodlužuje dobu trvání orgasmu.

Pro všimnete první výsledky po dobu 2-3 týdnů po pravidelném používání. Po 1,5-2 týdnech používání významně zlepší citlivost penisu a zvýšení doby trvání pohlavního styku. Průměrná velikost těla zvýší o 0,5-1,5 cm tak, že penis byl větší než 3 cm, by měla být minimálně 6 týdnů. Po 3 měsících, je možné dosáhnout zvýšení o 5 cm.

3 Cvičení Atlant gel

Před cvičením a aplikaci krému, aby se obklad. Za tímto účelem kus měkkým hadříkem namočeným v teplé vodě, zmáčknout lehce a zabalit penisu. Aby vydržely obklad je nutné z 3 minut. Za to, že postup se opakuje 3x a počkat, dokud se pokožka stává suchou. To zlepšuje krevní oběh a činí tkáně pružnější.

Existuje několik technik cvičení, které mohou být použity na smetaně Atlant Gel. První z nich je provedeno stání nebo sezení. To se skládá z následujících fází:

 1. 1. Penis je v uvolněném stavu. Muž

  se chytne za ruku a stiskne hlavu ke zlepšení průtoku krve.

 2. 2. Falus čerpá ze sebe pocity mírné nepohodlí. V této poloze musí být nejméně 5 minut. Je třeba se vyhnout bolesti během cvičení.
 3. 3. Je nezbytné provést masáž penisu v kruhu asi 30 krát.
 4. 4. Znovu roztáhnout penis, ale ve 4 směrech – vlevo, vpravo, nahoru, dolů. Udělal krátkou přestávku a opakuje kruhového masáž 5krát.
 5. 5. Penis je třeba vytáhnout dopředu a udržovat ji v tomto stavu po dobu několika minut, pak jemně vymáčknout to několikrát.
 6. OL>

  Druhý technika také neměl způsobit nepohodlí a bolest. Skládá se ze 2 cvičení:

  1. 1. Penis uchopit za ruku tak, aby prsty mačkání hlavu. Za to, že je nutné stlačit jeden celek, aby se zabránilo bolesti.
  2. 2. Falus vytáhl jsem rovně a udržovat ji v tomto stavu po dobu 1 minuty.
  3. 3. Znovu držet strečových penisu, čímž se zvyšuje čas a odpočinek.
  4. OL>

   Druhý soubor cviků prováděných po dobu 20 minut. pohyb by měl dávat pozor, aby komprimovat penis do bolesti a zarudnutí, aby se zabránilo problémům v budoucnosti . Účinek uvidíte, po 2 týdnech.

   Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

   Rozšíření krém pyj přispívá k bezbolestný roztahování tkání a růstu chrupavky. Tato metoda je účinná pouze v případě, pravidelné cvičení po dlouhou dobu. V případě, že účel použití doplňku, zlepšit kvalitu pohlavního styku, krém se nanáší na penis bez masážních technik.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *