Atlant Gel – recenze a cena, kde koupit

Atlant Gel - recenze a cena, kde koupit
Atlant Gel - recenze a cena, kde koupit

& nbsp; Složení Atlant gel

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Krém Atlant gel

atlantGel big1 Atlant Gel  recenze a cena, kde koupit

obsahuje pouze přírodní složky. Mezi ně patří:

 • Barberry. Je zdrojem alkaloidů a organických kyselin. Účinek na tělo tonikum, zlepšuje imunitu a má mírné protizánětlivé vlastnosti.
 • Ashwagandha. Přírodní afrodiziakum. Omlazuje, bojuje zánětu, zvyšuje svalovou sílu a zlepšuje vytrvalost.
 • Lignany. Stimulovat sexuální aktivitu a zvyšuje účinnost.
 • Maca. Zvyšuje potenci u mužů, pomáhá produkovat testosteron a používá se při léčbě neplodnosti.
 • Koňský kaštan, Ginkgo biloba, zázvor. Rostlinných výtažků zlepšit srdce a oběhový systém. Zvýšení sexuální funkce a spermie dělat lépe.
 • Thistle. Zvyšuje produkci mužských pohlavních hormonů.
 • dimethikon. Je silikonová složka, která maže tkáně a zlepšuje skluz. Chrání pleť během cvičení na zvětšení penisu a při pohlavním styku.
 • Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

  Betain. Zlepšuje metabolismus a normalizuje krevní oběh.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

V určitých poměrech těchto složek zlepšit erekci a zvýšení penis. Jsou absorbovány do pokožky, dělají tkanina pružná a přispívají k maximálnímu protažení cavernosa bez jakéhokoliv poškození. Zvětšení penisu děje postupně, a to bez způsobení bolesti.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

2 návod k použití Atlant Gel

Existuje několik způsobů nanášení krému Atlant gel v závislosti na cílech stanovených člověkem. Je-li doplněk používá prodloužit pohlavní styk a zvýšenou citlivost, je aplikován 30 minut před fyzickou intimitu. Pro tyto účely je nutné aplikovat malé množství krému. Po krátké době dochází k mírnému mravenčení v penisu, který vypráví o začátku působení doplňku. Pravidelnost využívání finančních prostředků na tom nezáleží.

atlantGel big1 1 Atlant Gel  recenze a cena, kde koupit Muži, kteří chtějí zvýšit velikost falu krém by měl být používán pravidelně po dobu 1-3 měsíců, každý den k dosažení výsledků. Den krém se aplikuje jednou za hygienických postupů podle těchto jednoduchých pravidel:

>>>>  Mezoderma cream - kde koupit nejlevnější, jak to funguje?

1. Naneste masážní pohyby na ztopořený penis.

2. Dát 5 minut pro krém je úplně absorbován.

3. Dělat speciální cvičení na zvýšení penis.

Pro dosažení jejich výsledky, krém by měl být aplikován denně po dobu alespoň 2 měsíců. Tím se zvýší penis o 3-5 cm Navíc krém poskytuje zlepšujících erektilní funkce, snižuje dobu od sexuálních, prodlužuje dobu trvání orgasmu.

atlantGel big1 2 Atlant Gel  recenze a cena, kde koupit Pro všimnete první výsledky po dobu 2-3 týdnů po pravidelném používání. Po 1,5-2 týdnech používání významně zlepší citlivost penisu a zvýšení doby trvání pohlavního styku. Průměrná velikost těla zvýší o 0,5-1,5 cm tak, že penis byl větší než 3 cm, by měla být minimálně 6 týdnů. Po 3 měsících, je možné dosáhnout zvýšení o 5 cm.

3 Cvičení Atlant gel

Před cvičením a aplikaci krému, aby se obklad. Za tímto účelem kus měkkým hadříkem namočeným v teplé vodě, zmáčknout lehce a zabalit penisu. Aby vydržely obklad je nutné z 3 minut. Za to, že postup se opakuje 3x a počkat, dokud se pokožka stává suchou. To zlepšuje krevní oběh a činí tkáně pružnější.

Existuje několik technik cvičení, které mohou být použity na smetaně Atlant Gel. První z nich je provedeno stání nebo sezení. To se skládá z následujících fází:

 1. 1. Penis je v uvolněném stavu. Muž

  atlantGel big1 3 Atlant Gel  recenze a cena, kde koupit

  se chytne za ruku a stiskne hlavu ke zlepšení průtoku krve.

 2. 2. Falus čerpá ze sebe pocity mírné nepohodlí. V této poloze musí být nejméně 5 minut. Je třeba se vyhnout bolesti během cvičení.
 3. 3. Je nezbytné provést masáž penisu v kruhu asi 30 krát.
 4. 4. Znovu roztáhnout penis, ale ve 4 směrech – vlevo, vpravo, nahoru, dolů. Udělal krátkou přestávku a opakuje kruhového masáž 5krát.
 5. 5. Penis je třeba vytáhnout dopředu a udržovat ji v tomto stavu po dobu několika minut, pak jemně vymáčknout to několikrát.
 6. OL>

  Druhý technika také neměl způsobit nepohodlí a bolest. Skládá se ze 2 cvičení:

  1. 1. Penis uchopit za ruku tak, aby prsty mačkání hlavu. Za to, že je nutné stlačit jeden celek, aby se zabránilo bolesti.
  2. 2. Falus vytáhl jsem rovně a udržovat ji v tomto stavu po dobu 1 minuty.
  3. 3. Znovu držet strečových penisu, čímž se zvyšuje čas a odpočinek.
  4. OL>

   Druhý soubor cviků prováděných po dobu 20 minut. pohyb by měl dávat pozor, aby komprimovat penis do bolesti a zarudnutí, aby se zabránilo problémům v budoucnosti . Účinek uvidíte, po 2 týdnech.

   Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

   Rozšíření krém pyj přispívá k bezbolestný roztahování tkání a růstu chrupavky. Tato metoda je účinná pouze v případě, pravidelné cvičení po dlouhou dobu. V případě, že účel použití doplňku, zlepšit kvalitu pohlavního styku, krém se nanáší na penis bez masážních technik.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 227 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*